Влада працює

Від завтра у Сокальській громаді поновлюються пасажирські перевезення

Вартість перевезень по місту Сокаль становитиме 10 гривень

Сьогодні мешканців громади чекала неприємна несподіванка – перевізник не здійснював пасажирських перевезень на території громади

Вчора на засіданні бюджетної комісії Сокальської міської ради за участю депутатів та представників ТзОВ «Авто-Лайн» не було досягнуто компромісу між депутатами та перевізником щодо розміру відшкодування за збиткові перевезення на маршрутах

В результаті цього ТзОВ «Авто-Лайн» сьогодні самовільно зупинив пасажирські перевезення у населені пункти, мотивуючи тим, що більшість маршрутів – збиткові, пасажирів мало, а пальне та запчастини – суттєво дорожчають.

Вранці невідкладно відбулася нарада з приводу цієї ситуації.

В результаті перемовин міського голови Сергія Касяна та представників ТзОВ «Авто-Лайн», завдяки сприянню та фінансовій підтримці голови Червоноградської районної військової адміністрації Андрія Дяченка було досягнуто компромісного рішення та пасажирські перевезення сьогодні (на деяких маршрутах завтра) буде відновлено. Сьогодні підписано тимчасові договори про організацію пасажирських перевезень.

Дякуємо голові ЧРВА Андрію Дяченку за плідну співпрацю між Червоноградською районною військовою адміністрацією та Сокальською міською радою – про це повідомили у Сокальській міській раді.

750797284
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.