Влада працює

У Дрогобичі парк Богдана Хмельницького підготували до літнього сезону

Інфраструктура парку Богдана Хмельницького кардинально змінилась в останні роки. З кожним літнім сезоном парк здобуває все більше популярності серед містян та рятує їх у спеку – адже на просторій території можна відпочити, порибалити та заховатися у затінку дерев.

Територію парку та саме плесо озера силами комунальних працівників свого часу привели до ладу. Тож сьогодні парк сміливо претендує стати зеленою оазою та відпочинковою родзинкою міста.

Напередодні літнього сезону в парку провели благоустрій: покосили трави та прибрали сміття. Як наголосив керівник КП «СМУ» Володимир Суда – так як у парку встановлені альтанки їх можна орендовувати на день. Окрім цього, минулого року в парку працювали катамарани. Цьогоріч також готові відновити їхню роботу – однак є проблема – у  КП «СМУ» шукають на літній період рятувальника, який стежитиме за безпекою як дорослих так і дітей.

Паралельно, у парку постійно триває процес над відновленням стежок для піших прогулянок навколо плеса озера.

Додамо, якісні зміни у парку Богдана Хмельницького силами КП «СМУ» та Дільниці зеленого господарства стартували ще у 2020 році. Комунальні служби найперше розчистили територію парку від чагарників та самосівів. Відтак проводили роботи з очистки чаші озера та наповнення його водою. Озеленили й територію. Навколо озера та пішохідних доріжок висаджено нові дерева – верби та сосни. У 2021 р. тут провели зарибнення.

(Замовлення альтанок на території озера доступне за номером: 0673131876. Виручені кошти скеровують на благоустрій та розвиток інфраструктури парку).

Голос Сокальщини на GoogleNews