Влада працює

Відремонтували міст на автошляху поблизу населеного пункту Сілець. Фото

На автомобільній дорозі Р-15 Ковель – Володимир-Волинський – Червоноград – Жовква завершили ремонт моста через річку Болотня поблизу населеного пункту Сілець. Тепер рух автомобілів через споруду відкритий в обох напрямках.

Автошлях Р-15 має високе соціальне значення для Львівської та Волинської області. Ця дорога не лише з’єднує між собою ці два регіони, а також це туристичний напрямок. Оскільки є маршрутом до Шацьких озер Волинської області та до Жовківського замку – пам’ятки архітектури епохи ренесансу у Львівській області.

«Переправу зведено у 1960 році, а у 1975 році проведено реконструкцію споруди. З того часу жодних робіт з капітального ремонту чи реконструкції не проводили. Через суттєве навантаження на міст впродовж 48 років відбулося руйнування та розходження балок, деформація опор, пошкодження перильного та бар’єрного огородження. Крім цього, на мості була відсутня належна гідроізоляція, без якої споруда у високому вологому середовищі зазнає швидкого руйнування. Після проведення фахівцями відповідного обстеження 30 метрової споруди виявлено, що міст є обмежено працездатний та перебуває у ІV експлуатаційному стані», – зазначає Олег Береза, керівник Служби відновлення та розвитку інфраструктури у Львівській області.

Які роботи виконані в процесі ремонтних робіт:
▪️ посилення балок прогонової будови та відновлення їх захисного шару;
▪️ встановлено шафову (підпірну) стінку;
▪️ влаштовано перехідні плити;
▪️ проведені роботи з армування накладної плити та влаштовано накладну плиту;
▪️ встановлені тротуари;
▪️ влаштовано гідроізоляцію;
▪️ устелено конструктивні шари асфальтобетонного дорожнього покриття;
▪️ влаштовано перильне та бар’єрне огородження;
▪️ нанесено дорожню розмітку;
▪️ встановлені дорожні знаки.

Крім цього, спеціалісти “ДержДорНДІ” провели обстеження відремонтованої споруди і тепер її буде переведено в ІІ експлуатаційний стан.

Ремонтні роботи виконанні в рамках експлуатаційного утримання споруди. На об’єкті працювала підрядна організація ТОВ «Автомагістраль – Південь».

Голос Сокальщини на GoogleNews