Головна / Влада працює / Влада знищує вугільну промисловість Львівщини

Влада знищує вугільну промисловість Львівщини

Олігархи з найближчого оточення президента у різні законні та незаконні способи привласнили всю енергетику України. Зокрема, у грудні минулого року компанія Ахметова купила ВАТ “Західенерго” разом із Бурштинською, Добротвірською та Ладижинською теплоелектростанціями. Туди одразу ж завезли дешеве вугілля із Донбасу, що закрило для шахт Львівщини ринок збуту свого вугілля і поставило їх на межу виживання. Шахтарі у Сокальському районі від грудня не отримують зарплат. Наше вугілля не може конкурувати з дешевшим донбаським, тому його немає куди збувати. Це смерть для вугільної промисловості Львівщини. Зокрема, із шахт вже звільняють людей.

Влада цілеспрямовано сьогодні знищує шахти на Львівщині, щоб завтра продати всю вугільну промисловість російським власникам.

Гроші на купівлю “Західенерго”, до речі, єдиного українського експортера електроенергії в Європу, дали російські держбанки  Сбєрбанк та “ВТБ Банк”, які безпосередньо контролює Путін. Бачимо, як сценарій здачі української промисловості Кремлю вже зараз втілюється на нашій землі. Діяльність владних олігархів не є бізнесом. Вони  спекулянти, які хочуть дешево купити на первинному ринку, щоб потім дорого продати. Насправді, вони прагнуть продавати українську землю. Владі потрібен ще ринок землі, і тоді нашій молоді, нашим дітям не буде місця в Україні. Їх просто змусять виїжджати •за кордон у пошуках кращої долі.

Сьогодні, в переломний та надзвичайно важливий для України час, потрібно знати та пам’ятати всі ці факти. Адже, влада захоче на майбутніх парламентських виборах закріпити свій авторитарний режим. Тому українці повинні разом виступити проти цієї бандитської влади.

За зразок нам має слугувати демократичний блок початку 90х років. Тоді націоналдемократичні сили перемогли у всіх виборчих округах. Нинішня об’єднана опозиція також повинна діяти злагоджено та монолітно. Всі кандидати мають бути узгодженими. Не можна піддаватись на провокації, тому кожен опозиціонер, який сьогодні каже, що піде на вибори і обов’язково переможе, насправді, підіграє владі та розколює опозиційні сили. Доки немає узгоджених кандидатур, ніхто не може про таке заявляти. Лише єдиною монолітною силою ми переможемо нинішню владу, і лише тоді зможемо змінити політичну та економічну ситуацію в країні.

Андрій КОРНАТ,
голова Львівської крайової організації Народного Руху України, голова фракції НРУ у Львівській обласній раді.

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

16 − sixteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.