Влада працює

У Дрогобичі працюють всі доступні канали для анонімного повідомлення про корупцію

У Дрогобичі доступні всі канали повідомлення про корупцію, – пошта, електронна пошта, анонімна Google-форма та віднедавна – анонімна гаряча лінія.

На виконання вимог Закону України «Про запобігання корупції» органом місцевого самоврядування створено всі захищені канали зв’язку, через які викривач може здійснити повідомлення про вчинення корупційного правопорушення, при цьому зберігаючи свою анонімність.

Канали комунікації дозволяють повідомити про факти порушення антикорупційного законодавства працівниками виконавчого комітету Дрогобицької міської ради, її структурних підрозділів, установ, комунальних підприємств та організацій.

Відтак за наявності обґрунтованого переконання, що інформація є достовірною, заявник може повідомити про це одним з нижче зазначених каналів комунікації:

– поштова адреса: пл. Ринок, 1, м. Дрогобич, 82100 (з позначкою «Про корупцію»);

– e-mail: [email protected]

– анонімна Google-форма – https://docs.google.com/forms/d/1esoZtwKwJubNo0o2cbF_fVTCi9ZfLjjdHrub0i-NHvo/viewform?edit_requested=true

– гаряча анонімна лінія – 0800 50 53 50.

Нагадуємо, що повідомлення про корупцію підлягає розгляду, якщо наведена у ньому інформація стосується конкретної особи (прізвище, ім’я, по батькові особи, яка ймовірно вчинила правопорушення, її посада та місце роботи, фактичні дані, підкріплені доказами, які можна перевірити).

Паралельно, як зазначила уповноважена особа з питань запобігання корупції Леся Пелещак, у Дрогобицькій міській раді працює робоча група з питань запобігання корупції, яка напрацьовує нову антикорупційну програму Дрогобицької громади. В подальшому проект програми буде винесений на громадські обговорення, шляхом проведення електронних консультацій з мешканцями. Їх мета – врахувати пропозиції людей, аби вчасно виявляти потенційні корупційні ризики в роботі та запобігати їхнім проявам.

 

Голос Сокальщини на GoogleNews