Влада працює

У Дрогобичі триває поточний ремонт доріг струменевим методом

Роботи із поточного ремонту доріг Дрогобича 19 червня тривали на вулиці Лесі Українки. Дорожнє покриття відновлювали в проблемних місцях  струменевим методом.

Як розповіли в КП «СМУ» – із початком цього тижня поточні ремонтні роботи із асфальтування доріг міста завершували на вулиці В.Великого, П.Орлика та А.Шептицького. Напередодні там було здійснено фрезерування певних ділянок цих вулиць.

Струменевим ж методом у ці дні мають намір відремонтувати вулиці Л.Українки, П.Сагайдачного та інші.

Також силами комунальних працівників розгорнуто роботи із нанесення нової розмітки на вулиці міста, зокрема на Данила Галицького, Шептицького та інших. Напередодні шляхоремонтники оновили розмітку на центральних вулицях Дрогобича.

Окрім цього, щоденно у місті триває процес косіння газонів вулиць, парків та площ міста. Так, у ці дні покосили газони на площі Замкова Гора. Також роботи із благоустрою та косіння трави тривали на вулицях Трускавецькій, Осмомисла, Грушевського, Л.Українки та багатьох інших.

У КП «СМУ» закликають власників ОСББ, підприємців та представників бізнесу долучатись до благоустрою Дрогобича та подбати про чистоту та покошені газони на своїх територіях.

Голос Сокальщини на GoogleNews