Влада працює

У Сколівській центральній лікарні встановили новий рентгенапарат в оновленому рентген-кабінеті

Кошти для придбання апарата виділили з обласного бюджету.

Сьогодні, 16 березня, у Сколівській центральній лікарні встановили новий  рентгенапарат в оновленому рентген-кабінеті. Кошти для придбання пристрою японського виробництва FLEXAVISION в сумі 7,5 мільйонів гривень виділили з обласного бюджету.

КНП «Сколівська ЦЛ» єдина лікарня гірської місцевості Стрийського району, яка цілодобово забезпечує спеціалізованою медичною допомогою 47 тисяч жителів гірського району, а саме мешканців трьох об’єднаних територіальних громад – Сколівської, Славської та Козівської.

Протягом року в закладі стаціонарно лікують приблизно 6 тисяч хворих, як дорослих, так і дітей. Також тут лікують травмованих у ДТП та в горах. Всього щороку КНП «Сколівська ЦЛ» надає медичну допомогу понад  тисячі травмованих, які потребують якісного рентгенобстеження.

Начальник Львівської ОВА Максим Козицький наголосив на потребі своєчасного оновлення медичного обладнання у лікарнях.

«Якісна медична допомога є базовою річчю, яка дозволяє зберігати життя та здоров’я, що є особливо важливим у час війни. Зі сторони області ми зробимо все можливе, щоб колектив цієї лікарні міг пишатися своїм закладом. Зважаючи на гірський район, у якому розташований медичний заклад, необхідно приділяти значну увагу відділенню невідкладної допомоги для швидкого та кваліфікованого проведення обстежень та лікування. Якісне рентген-обладнання є елементом невідкладної допомоги, тому особливу увагу потрібно приділяти зокрема йому. Дякую всім лікарям, які твердо стоять на медичному фронті у захисті здоров’я усіх українських захисників та цивільних!» – наголосив очільник Львівщини.

Як повідомила в.о. завідувача рентген-відділення лікарні Наталія Кам’янка, до цього лікарям доводилося працювати на апаратах 80-х років виробництва.

«Новий апарат обладнаний системою дистанційного керування та розрахований на три робочі положення: горизонтальне, вертикальне й під кутом. Упродовж 10 секунд після проведення обстеження лікар може досліджувати знімок на моніторі, у той час, як на апаратах старого зразка цей процес займав від 15 до 40 хвилин. На новому апараті пацієнтам будуть проводити обстеження сечовидільної, дихальної та кістково-суглобової систем, а також шлунково-кишкового тракту. Однією з основних переваг нового апарату є знижений обсяг іонізуючого випромінювання під час обстеження, що є важливим для здоров’я пацієнтів», – резюмувала Наталія Кам’янка.

Голос Сокальщини на GoogleNews