Влада працює

У Великомостівській громаді відкрили оновлений бібліотечний простір

Раніше такі простори облаштували ще у шести бібліотеках області.

Сьогодні, 3 листопада у публічній бібліотеці у м. Великі Мости на Червоноградщині у межах проєкту Львівської ОВА «Модель сучасної бібліотеки» відкрили оновлений простір для дітей та дорослих.

У бібліотеку закупили меблі (столи, стелажі, крісла), безкаркасні меблі, комп’ютерну техніку та інтерактивну панель, відремонтували приміщення.

У відкритті та освяченні оновленої бібліотеки взяли участь заступник начальника Львівської ОВА Іван Собко, заступник начальника Червоноградської РВА Володимир Катерина, міський голова Великих Мостів Ярослав Ройко, керівництво департаменту з питань культури, національностей та релігій ЛОВА.

«Великомостівська громада була однією з перших, яка подала заявку на участь у проєкті. Дуже приємно, що ви підтримали нашу ініціативу. Це означає, що для вас є важливим розвиток культури. Ми переконані – якщо у громаді не буде сучасної бібліотеки, де можна проводити освітні, культурні, просвітницькі заходи, українська культура тут буде занепадати. Бажаємо, щоб в оновленій бібліотеці діти черпали щось для себе і проводили час з користю», – зазначив Іван Собко.

У Великомостівській міській раді додають, що інноваційна модель бібліотеки виступає, як поєднання чотирьох просторів: навчання, натхнення, подій, а також місця зустрічі.

Довідково:

пілотний проєкт Львівської ОВА «Модель сучасної бібліотеки» реалізовується у 20 громадах області у співфінансуванні з обласного бюджету (2 млн грн) та місцевих бюджетів (8 млн 625 тис. грн) – таким чином кожна бібліотека отримує 100 тисяч гривень, які використовує спільно з громадою для оновлення бібліотечного простору. Такі простори вже з’явилися у смт. Красне, с. Волосянка, с. Чишки, с. Ясенівці, м. Миколаїв та м. Бібрка.

Голос Сокальщини на GoogleNews