Влада працює

Сесія Дрогобицької міської ради затвердила Положення про літні майданчики та тераси

2 листопада під час чергового засідання, сесія Дрогобицької міської ради затвердила Положення про літні майданчики та тераси, які розташовані при закладах харчування Дрогобича та Стебника.

Положення про тимчасове користування окремими конструктивними елементами благоустрою комунальної власності міст Дрогобича та Стебника під розміщення відкритих літніх майданчиків біля закладів громадського харчування було розроблене управлінням інвестицій та економічного розвитку за ініціативи першого заступника міського голови Романа Бейзика.

Як повідомили в управлінні інвестицій та економічного розвитку, – у Положенні чітко визначили поняття «елемент благоустрою» та «відкритий літній майданчик», прописали порядок розміщення об’єкту на елементах благоустрою та порядок розрахунку за право користування елементом благоустрою.

Для нарахування плати за розміщення літнього майданчика розробили спеціальну формулу. Для її розрахунку використовуватимуть 1% від мінімальної заробітної плати, площу майданчика та коефіцієнт зональності, який залежить від місця розташування закладу. В центрі та історичній частині міста вона становитиме 1,2% , у спальних районах та Стебнику – 0,8%.

Так як мінімальна зарплата буде постійно зростати, зростатиме і плата за метр квадратний площі кожного майданчика.

Плата за розміщення літніх майданчиків та терас буде нараховуватись в сезонний період – з 1 квітня до 31 жовтня у 100%-му обсязі. З 1 листопада до 31 березня – становитиме 50% від затвердженої суми. Якщо ж заклад харчування вирішить розібрати літній майданчик на зимовий період, то платити за нього не доведеться.

Введення в дію Положення допоможе контролювати процес розміщення відкритих літніх майданчиків та отримувати додаткові надходження до бюджету Дрогобицької міської ради, які планують скерувати на утримання та ремонт елементів благоустрою.

Вступ в дію Положення автоматично скасовує всі дозволи, які були видані суб’єктам господарювання раніше на безоплатній основі. Відтак всім закладам, при яких розміщені літні майданчики та тераси, треба звернутись до управління інвестицій та економічного розвитку Дрогобицької міської ради для укладення договору тимчасового користування окремими конструктивними елементами благоустрою комунальної власності для розміщення відкритих літніх майданчиків біля закладів ресторанного господарства та сплати за розміщення літніх майданчиків.

Фото – Дрогобич City

Голос Сокальщини на GoogleNews