Влада працює

Зі Львівщини в Нікополь відправили 12 тонн гуманітарної допомоги

Усе це зібрала команда медико-психологічної допомоги, яка волонтерить на Головному залізничному вокзалі Львова.

9 тонн води та 3 тонни гуманітарної допомоги, зокрема харчів та одягу, вирушили зі Львівщини у Нікополь. Усе це зібрала та відправила команда медико-психологічної допомоги, яка волонтерить на Головному залізничному вокзалі Львова.

«Волонтери зустрічають евакуаційні потяги, допомагають вимушено переміщеним особам перенести речі, надають психологічну й медичну допомогу, інформують про прихистки та місця, де можна отримати гуманітарну допомогу, скеровують на транспорт, отримання грошової допомоги чи поселення. Так і познайомились та почали співпрацювати з волонтерами із Нікополя – на запит колег зібрали усе необхідне. До формування передачі доєднались ресурсами партнери медико-психологічної допомоги на львівському вокзалі, а також самі волонтери – Андрій Логінський та Іван Волянський зі США і Стефан Криса з Канади», – розповів очільник Львівської ОВА Максим Козицький.

Спільнота медико-психологічної допомоги на Головному залізничному вокзалі Львова діє з ініціативи Львівської ОВА з перших днів повномасштабної війни. Волонтери першими зустрічають у Львівській області тих, хто приїжджає з населених пунктів, де тривають активні бойові дії.

Якщо ви потребуєте допомоги, телефонуйте на Гарячу лінію Львівської області за номером 112 або заповнюйте анкету: https://bit.ly/3oqTXK1. Номер телефону волонтерської спільноти медико-психологічної допомоги: 068 003 4014

Голос Сокальщини на GoogleNews