Влада працює

Новою головою Молодіжної ради у Дрогобичі стала Віталіна Данилець

Цими днями у стінах Дрогобицької міської ради відбулося засідання Молодіжної ради. У світлиці ратуші зібрались активні та небайдужі представники молоді, які представляли різні навчальні заклади міста. Мета зустрічі – перевибори керівного складу Молодіжної ради Дрогобича.

Усіх учасників зустрічі привітала Олександра Пашко, керівниця відділу сім’ї та молоді, яка ініціювала захід. За її словами – сьогодні на молодь будь-якого міста покладено великі надії та сподівання. Найголовніші із них – розбудова країни та її розвиток після перемоги. Окрім цього, свої сподівання на молодь мають і органи місцевого самоврядування – адже тільки у спільній синергії можна творити, змінювати та втілювати в життя багато світлих ідей та планів.

Так, як першочерговою метою зустрічі було обрання нового голови Молодіжної ради – цей процес став ключовим під час зустрічі. На нового очільника Молодіжної ради претендували двоє кандидатів – Віталіна Данилець, студентка Дрогобицього музичого фахового коледжу імені Василя Барвінського та Лев Бойко, студент Коледжу нафти та газу.

Відкритим голосуванням присутні обирала нового керівника свого органу.

Більшістю голосів молоді люди підтримали ученицю Дрогобицького музичного фахового коледжу Віталіну Данилець.

Віталіна – активна учасниця Молодіжної ради, у якій уже кілька років. За її словами – сьогодні завдання молоді міста бути згуртованими, підтримувати воїнів та працювати на спільну перемогу, а також дбати про національно-патріотичне виховання підростаючого покоління та активне дозвілля.

Окрім обрання голови Молодіжної ради, також переобрали і керівний склад правління. Зокрема, призначили таких заступників Віталіни Данилець у різних напрямках: волонтерський відділ – Віталій Чаповський, організаційний відділ – Лев Бойко, інформаційний – Михайло Темниченко, відділ зв’язків з громадськістю – Михайло Сипа, відділ розвитку ініціатив молоді – Аліна Сілецька.

Додамо, до перевиборів головою Молодіжної ради Дрогобича була Софія Фляк.

Голос Сокальщини на GoogleNews