Здоров'я

8-річний хлопчик, який рік тому був на межі життя змагається у бальних танцях – його оперували львівські лікарі

Хлопчик, який рік тому був на межі життя і смерті, зараз змагається у бальних танцях

8-річний Ромчик Олексів, після лікування, тривалістю понад рік, вже бере участь у змаганнях. Хлопчик постійно займається із фізичним терапевтом у Центрі дитячої реабілітації UNBROKEN KIDS та докладає чимало зусиль, аби розпрацювати уражені опіками ручки.

Під час ракетного удару по Вінниці 14 липня 2022 року Ромчик втратив маму, а сам отримав важкі опіки – 45% поверхні тіла. Львівські лікарі не були певні, що хлопчик доживе до транспортування за кордон. Але він впорався.

Вже на лікуванні у Німеччині, коли загроза життю минула, тато маленького пацієнта не знав, чи його син колись ходитиме. І ось за понад рік після трагедії, Ромчик повернувся до України і бере участь у змаганнях з бальних танців.

У Львові хлопчик знову ходить до школи і на секції. А його реабілітація продовжується там, де минулого літа виборювали його життя, – у дитячій лікарні святого Миколая, на базі якої діє Центр дитячої реабілітації UNBROKEN KIDS. Хлопчик мріє повернутися до гри на баяні і зіграти концерт для своїх лікарів.

Голос Сокальщини на GoogleNews