Здоров'я

Доброчинна організація із США подарувала для Львівської обласної клінічної лікарні операційний мікроскоп вартістю майже 7 млн гривень

Завдяки мікроскопу можливості високоспеціалізованої офтальмологічної допомоги у лікарні ще покращаться.

Доброчинна організація із США Eye Care For Ukraine, яку очолює Браян Тру Brian True, подарувала для ЛОКЛ операційний мікроскоп нового покоління, вартістю майже 7 млн гривень.

«Наша перша зустріч і знайомство відбулося ще 25 листопада 2022 року! І з того часу відчуваємо реальну і дуже важливу допомогу. Відтепер, завдячуючи Браяну Тру та команді однодумців в офтальмологічному відділенні нашої лікарні є операційний мікроскоп нового покоління Алкон, вартістю майже 7 млн гривень», – наголошує в.о. генерального директора Львівської обласної клінічної лікарні Михайло Гичка.

Завідувачка офтальмологічного відділення Олександра Павлів зазначає, що завдяки такому надсучасному мікроскопу можливості стануть ще більшими та кращими в аспекті високоспеціалізованої офтальмологічної допомоги нашим пацієнтам, і це будуть не лише жителі Львова та області, але й передусім наші захисники та ВПО.

«Такий подарунок, офтальмологічний мікроскоп – це унікальна технологія для відмінної візуалізації, для будь-якого виду офтальмологічної хірургії: технологія ILLUMIN-i забезпечує 6-кратне збільшення, високу стабільність червоної зони рефлектора та велику глибину фокусування», – додала Олександра Павлів.

Голос Сокальщини на GoogleNews