Здоров'я

Дрогобицькі медики врятували життя пацієнту із важким випадком інфаркту міокарда

Весняний період загострює низку хворіб та вчергове нагадує пацієнтам – слід вчасно робити діагностику свого організму та звертатись за медичною допомогою.

В ці дні на базі КНП «Дрогобицька міська лікарня №1» медики спільними зусиллями врятували пацієнта з гострим інфарктом міокарда.

Як розповів керівник КНП “Дрогобицька міська лікарня №1” Андрій Коцюба – пацієнт літнього віку, пан Микола, мешканець Борислава, який до того не скаржився на проблеми із серцем – відчув нестерпний біль за грудиною та викликав швидку медичну допомогу.

На щастя, медики екстреної медичної допомоги вчасно підтвердили небезпечний діагноз – інфаркт міокарда та доставили недужого у першу міську лікарню Дрогобича.

При госпіталізації у пацієнта було зафіксовано стан клінічної смерті та задокументовано зупинку серцевої діяльності. Одразу на приймальному відділенні було розпочато заходи із серцево-легеневої реанімації. Відтак пацієнта перевели на штучну вентиляцію легень (ШВЛ) та скерували у відділення інтервенційної кардіології та реперфузійної терапії (завідувач відділення Василь Романяк).

Завдяки злагодженій роботі команди медичних професіоналів на всіх етапах порятунку пацієнта вдалося своєчасно впоратися зі всіма викликами та провести хворому черезшкірне коронарне втручання (ЧКВ). Сьогодні пацієнт почувається добре та дякує медичним працівникам за врятоване життя.

Таким чином сучасне обладнання першої міської лікарні та злагоджена робота професіоналів дають можливість якісно та своєчасно виконувати ЧКВ і рятувати найцінніше – життя пацієнтів.

Голос Сокальщини на GoogleNews