Здоров'я

Історія воїна Андрія Малашкевича, який проходить реабілітацію у Superhumans Center у Львові

Військовий розповів як проходить оздоровлення та яку має мету після повного відновлення.

Андрій Малашкевич родом з селища Миропіль Житомирської області. Навчався в Одеській військовій академії десантно-штурмових військ. З 2016 року служить у 95 ОДШБр. 13 березня 2022, – у званні старший лейтенант, командир взводу, – захищаючи Україну від агресії росії на Харківщині, отримав важкі поранення. Тоді окупанти вдарили авіабомбою.

«Коли проходив протезування в Естонії, місцеві психологи перепитували, чи дійсно я був на війні, бо надто вже бадьорий», – розповів Андрій Малашкевич.

Позитивний у спілкуванні – позитивний у житті. Навіть коли на початку важко було довіритися протезу, оптимізму не втрачав, лише продовжував намагатися і шукав тих, хто поставить його на ноги професійно. В Естонії нашому оборонцеві запротезували втрачену ногу, але не менш складний шлях чекав на Андрія попереду – навчитися користуватися новою кінцівкою як рідною.

У цьому йому допомагають на Львівщині. Захисник перебуває у Superhumans Center. Тут разом з реабілітологами вчиться жити на повну зі своїм Genium x3. Зараз він не лише ходить, а й стрибає, навіть на підвищення. Наполегливо тренується щодня та багато усміхається. Каже, має чітку мету: жити повноцінно і далі служити державі. Після реабілітації планує повернутись на Житомирщину, щоб ділитись знаннями й досвідом з побратимами у навчальному центрі десантно-штурмових військ.

«Андрію, Україна вами пишається. Такі люди, як ви, і є Україна! Серед пацієнтів Superhumans Center багато тих, хто отримав протези за кордоном. Однак мати протез і вміти з ним жити – різні речі. У центрі безкоштовно надають весь супровід, щоб воїни та цивільні змогли повноцінно повернути усі втрачені можливості. Дякую команді Superhumans, яка допомагає нашим сильним суперлюдям ставати максимально незалежними!», – наголосив начальник Львівської ОВА Максим Козицький.

Якщо ви знаєте людей, які постраждали через війну і потребують протезування чи реконструктивної хірургії, заповнюйте анкету за посиланням.

Нагадаємо, нещодавно у Superhumans Center провели особливу екскурсію. Детальніше – за посиланням.

Голос Сокальщини на GoogleNews