Здоров'я

Львівські медики допомагають пораненій жінці з Оріхового пройти реабілітацію

Юлії з Оріхового прикрила своїм тілом сина, а сама отримала важке осколкове поранення в спину. Тепер нижче пояса 30-річна жінка знерухомлена. Зараз вона перебуває на лікуванні та реабілітації у Львові.

Все сталося на подвір’ї їхнього будинку в Оріховому. Того дня було тихо: ні сирен, ні вибухів. 8-річний син Дмитро попросив маминої допомоги, аби покататися на скейтборді. Зненацька пролунав вибух. Жінка впала на землю і відчула, що не може поворухнути ногами. Осколок застряг у її спині. Чоловік Юлії був неподалік та не постраждав і, попри небезпеку повторного ракетного обстрілу, зміг довезти поранену дружину до лікарні в Запоріжжі.

Стан Юлії був важкий. Осколок пошкодив хребет, легеню та зупинився в печінці. В обласній лікарні Юлії видалили осколок зі спинномозкового каналу, зупинили кровотечу легені та стабілізували стан для транспортування до Львова.

У Лікарні Св. Пантелеймона Першого медоб’єднання Львова жінкою займалися спеціалісти одразу кількох відділень: реанімаційного, нейрохірургічного та хірургічного. Видалили рідину з плевральної порожнини легень. Далі стабілізовували стан та гоїли рани. Зараз Юлія у відділенні фізичної реабілітації вчиться їздити у візку та бути самостійною у повсякденному житті.

Голос Сокальщини на GoogleNews