Здоров'я

Львівські медики готують пацієнтів, які постраждали від війни, до протезування

Медики Першого медоб’єднання Львова готують українців до протезування. Пацієнти проходять фізичну підготовку, працюють з психологами та іншими спеціалістами. Адже людина, яка втратила кінцівку, має бути фізично готовою до життя з протезом.

«Такі тренування відбуваються у одному з медичних закладів екосистеми UNBROKEN Ukraine. Однією з перших пацієнток у Центрі реабілітації стала Оксана. Жінка втратила ногу під час обстрілу. Російські війська відкрили вогонь неподалік її дому у Гуляйполі. Зараз жінка активно готується стати на протез. Його вона отримає за кордоном.

Наша ціль – якісне протезування в Україні. Для цього ми створюємо Національний реабілітаційний центр «Незламні», щоб українці мали змогу отримувати якісну медичну допомогу та реабілітацію вдома, на рідній землі», – повідомив міський голова Львова Андрій Садовий.

Нагадаємо, у Львові збудуть Національний реабілітаційний центр «Незламні» (UNBROKEN), де отримувати фізичну, психологічну та соціальну реабілітації зможе щороку понад 50 тисяч українців. Окремим напрямком передбачена хірургія, зокрема реконструктивна, а також ортопедія і роботичне протезування. Тут встановлюватимуть кісткові біоімпланти та екзоскелети, проводитимуть реконструктивні операції на кінцівках та мікрохірургію кисті, ендопротезування.

У день презентації проєкту «Незламні» меценати зібрали понад 2 млн євро, а німецьке місто Фрайбург виділить 1 млн євро на будівництво гуртожитку для пацієнтів реабілітаційного центру. Також Львівський ІТ Кластер профінансує створення Центру ментального здоров’я у Львові, що працюватиме в межах центру «Незламні».

Сайт проєкту: https://unbroken.org.ua/

Реквізити для пожертв: https://unbroken.org.ua/donate.html

FB: https://www.facebook.com/unbroken.ua 

Instagram: https://bit.ly/3HaBiXS

Голос Сокальщини на GoogleNews