Здоров'я

Львівський лікар Гнат Герич виступив на найбільшому конгресі хірургів світу

З якими військовими пораненнями доводиться працювати українським хірургам, розповів на Клінічному конгресі 2022 у США завідувач хірургічного відділення Першого медоб’єднання Львова Гнат Герич. Клінічний конгрес ACS (Американської колегії хірургів) відвідує понад 20 000 медичних працівників.

Для того, щоб потрапити в асоціацію та взяти участь в конгресі, потрібно пройти складну процедуру авторизації, яка повинна підтвердити високий рівень знань, науковий статус, а також практичний досвід і володіння технічно складними методиками операцій. Цього року вперше в історії конгресу із доповіддю виступив саме український хірург.

«Тема військової травми та військові поранення має велике зацікавлення у медичному середовищі. Хірурги з різних куточків світу почули про військові травми та поранення, з якими стикаються українські хірурги через напад росії на Україну. Після виступу отримав багато подяк та слів підтримки українським лікарям, котрі рятують військових та цивільних у цей нелегкий час», – розповів Гнат Герич.

За підсумками доповіді львів’янин також отримав дві високі нагороди від Американського коледжу хірургів та військової медичної служби США за роботу з навчання молодих українських хірургів, впровадження сучасних операційних методик в Україні та за високий рівень хірургічної допомоги постраждалим українцям.

Голос Сокальщини на GoogleNews