Здоров'я

Львівський Охматдит отримав медичне обладнання від німецьких благодійників

27 липня за сприяння Ротарі клубу міста Вангайм (Німеччина) для Львівської обласної дитячої клінічної лікарні Охматдит передали медичні препарати, зокрема це дитячі ліжечка, спеціалізоване обладнання та ліки.

Про це повідомив президент Львівського Ротарі клубу Олексій Дегтяренко.

Він зазначив, що також сьогодні “ротарійці” Львівщини відправили 2 швидкі допомоги для лікарень Чернігівщини та Миколаївщини. Ці автотранспортні засоби були капітально відремонтовані, а всередині встановили нове обладнання.

“Найближчим часом очікують поставку ще декількох автомобілів швидкої допомоги. Окрім цього, уже є погодженою закупівлю в компанії Siemens рентгеноскопів для рентгенівських знімків людей, які перебувають на ношах для мінімізації рухів під час транспортування поранених”, – сказав Олексій Дегтяренко.

Додамо, що від початку військової агресії російської федерації клубами Ротарі усієї України було передано гуманітарної допомоги на понад 2 мільйони доларів. За ці кошти закупили спеціалізоване обладнання, медикаменти та засоби першої необхідності для військовослужбовців та осіб, які постраждали внаслідок військової агресії. Окрім цього Ротарі клуби з усього світу передали сотні тонн гуманітарної допомоги та спеціалізовані автотранспортні засоби: пожежні машини та швидкі допомоги. Це все було передано для східних та південних регіонів України.

Голос Сокальщини на GoogleNews