Здоров'я

Мешканці Львова мають змогу зробити рентген-обстеження вдома

Перше медичне об’єднання Львова запровадило виїзну послугу – рентген-обстеження. Медики можуть зробити безпечний рентген за межами медичного закладу – вдома чи в іншому зручному для пацієнта приміщенні.

Портативний цифровий рентген-апарат є безпечним і має найнижчу дозу опромінення. Він має розміри звичайного фотоапарата, тому легко поміщається в будь-якому приміщенні, а зроблені знімки можна одразу відправити лікуючому лікарю для консультації.

«Портативний рентген-апарат – це, перш за все, можливість зробити обстеження за межами медичної установи. Це швидко, якісно, безпечно, і вам не потрібно приїздити у лікувальний заклад. Особливість цього апарату в тому, що він компактний і водночас дає хороші цифрові зображення», – пояснює Тарас Панчак, завідувач рентгенологічного відділення лікарні святого Луки (раніше – 8-ма міська лікарня).

Послуга доступна, найперше, для тих, у кого є клінічні покази для такого обстеження, скерування від сімейного лікаря і немає протипоказань до застосування променевого обстеження (такі, як вагітність тощо). Така послуга буде комфортною для всіх, а найбільше для тих пацієнтів, які не можуть покинути власну оселю, та літніх людей.

Послугою можна скористатися у будні та вихідні дні з 10:00 до 17:00.

Контактні телефони для замовлення послуги : 067 118 09 19; 098 983 15 91.

65768532
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.