Здоров'я

На Львівщині відбувається п’ятий щорічний Конгрес педіатрів і лікарів загальної практики в питаннях діагностики

На Львівщині відбувається п’ятий щорічний Конгрес PRIME PEDIATRICS 2024

Захід зібрав понад 200 учасників та триватиме впродовж трьох днів.

Вчора, 7 червня, стартував п’ятий щорічний Конгрес PRIME PEDIATRICS. Захід зібрав лікарів різного профілю, інтернів та студентів.

Метою Конгресу PRIME PEDIATRICS 2024 є вдосконалення знань та вмінь педіатрів і лікарів загальної практики в питаннях діагностики, лікування та профілактики найбільш поширених інфекційних і неінфекційних хвороб дитячого віку.

Окрім того, під час заходу відпрацювали практичні навички з надання невідкладної допомоги та володіння діагностичними маніпуляціями.

У відкритті Конгресу взяла участь заступниця начальника Львівської ОВА Христина Замула. Вона подякувала медикам, які рятують життя дітей під час війни, і наголосила, що зараз критично важливо дбати про дитяче здоров’я.

«Завжди в житті найголовнішу роль відіграє сфера охорони здоров’я, зокрема дитяча медицина. Удосконалення медичних послуг, доступність та якість медичної допомоги – це те, над чим щодня працюють медичні працівники. Здорова конкуренція в цій сфері стимулює розвиток та впровадження нових методів лікування і діагностики, що своєю чергою веде до покращення якості надання медичної допомоги.

Однією з найскладніших категорій пацієнтів є діти. Їхні вікові особливості, психоемоційний стан та не завжди чітко виражена симптоматика потребують від педіатрів не лише високого рівня професійної підготовки, але й навичок психолога. Дякую нашим воїнам, які тримають над нами мирне небо і боронять наші кордони. Наш обовʼязок – бути ефективнішими кожен на своєму місці», – зазначила Христина Замула.

Серед учасників заходу є представники Міністерства охорони здоровʼя України, Європейської Академії Педіатрії, Європейської Конфедерації Педіатрів Первинної Ланки.

«Коли ви живете з стресом і невпевненістю протягом тривалого часу, один із найбільших серйозніших ризиків – втратити надію. Ми хочемо бути поряд із вами, щоб у вас була надія, щоб всі зусилля повернули все до ладу. Перед вами щодня є безпекові виклики, і ми хочемо допомогти. Ми, педіатри з Європи, не забуваємо про Україну», – наголосила Лаура Рілі від Європейської академії педіатрії.

Організаторами заходу є: Українська Академія Педіатричних спеціальностей та «Група компаній МедЕксперт».

Голос Сокальщини на GoogleNews