Здоров'я

На Львівщині відзначили працівників екстреної медичної допомоги

Майже 40 працівників Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф сьогодні боронять Україну у лавах ЗСУ.

27 травня своє професійне свято відзначали працівники екстреної медичної допомоги. Привітали медиків екстренки на Львівщині.

«Вітаю вас з Днем екстреної медичної допомоги. Коли ми говоримо про вашу службу – то говоримо не лише про медичну частину, а загалом про процес дій, в якому ви завжди перші: в наданні медичної допомоги, в реагуванні на кризові ситуації. Надзвичайно приємно, що на Львівщині є така велика кількість фахових людей, які наче і працюють в тилу, але своєю роботою допомагають сусіднім областям реагувати на ту ситуацію, яка зараз є в Україні. Насправді кожен громадянин кожного дня піддається ризику потрапити в ситуацію, що вимагає швидкого реагування. Я дякую нашим Героям, завдяки яким ми можемо сьогодні збиратись тут, а вам бажаю і надалі так якісно виконувати свої обов’язки, зростати професійно та особистісно», – зазначила заступниця начальника Львівської ОВА Христина Замула.

Відтак, за сумлінну працю в системі екстреної медичної допомоги, високий професіоналізм, відданість справі, активну громадянську позицію та з нагоди Дня екстреної медичної допомоги Почесні грамоти обласної державної адміністрації отримали:

  • Христина Гриньків – лікар з медицини невідкладних станів підстанції №4 станції екстреної медичної допомоги «Львів» КНП ЛОР «Львівський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф»
  • Світлана Кисельова – фельдшер з медицини невідкладних станів бригади медицини катастроф підстанції екстреної медичної допомоги «Новояворівськ» станції екстреної медичної допомоги «Новояворівськ» КНП ЛОР «Львівський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф»
  • Анна Парамуд – головний бухгалтер КНП ЛОР «Львівський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф»
  • Наталія Комардін – начальник планово-економічного відділу КНП ЛОР «Львівський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф»
  • Руслана Кухта-Грицик – старший фельдшер з медицини невідкладних станів станції екстреної медичної допомоги «Стрий» КНП ЛОР «Львівський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф»

Також медикам вручили подяки та грамоти до Дня медичної сестри і почесні грамоти від Міністерства охорони здоров’я, департаменту охорони здоров’я Львівської ОВА, Львівської обласної організації профспілки працівників охорони здоров’я України та “Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф».

Організатор заходу: КНП ЛОР «Львівський обласний центр екстреної допомоги та медицини катастроф».

Довідково:

27 травня в Україні відзначають День працівників екстреної медичної допомоги, його святкують одночасно із Всесвітнім Днем екстреної медичної допомоги.

Екстрена медична допомога є аварійно-рятувальною службою і виконує завдання підвищеної складності та підвищеної небезпеки в режимі 24/7. Працівники екстреної медичної допомоги перебувають під загрозою практично цілодобово, оскільки реагують на надзвичайні ситуації – зокрема ДТП та травми, пов’язані з ризиками для здоров’я і життя.

В час війни служба екстреної медичної допомоги виконує вкрай важливу функцію, багато працівників екстреної медичної допомоги представлені до державних нагород. На превеликий жаль, від початку повномасштабного вторгнення близько 60-ти працівників системи медичної допомоги нашої держави загинули від терористичних дій російської федерації, більше п’ятиста автомобілів екстреної медичної допомоги за часів повномасштабного вторгнення знищені або пошкоджені внаслідок бойових дій.

Голос Сокальщини на GoogleNews