Здоров'я

П’ять місяців незламності: історія сім’ї, що волонтерить у «Медико-психологічній допомозі»

Начальник Львівської ОВА поділився історією матері та сина, які допомагають переселенцям на Головному залізничному вокзалі Львова.

Сьогодні – 5 місяців, як триває повномасштабна війна. П’ять місяців нашої незламності! І майже стільки ж часу на Головному залізничному вокзалі Львова з ініціативи Львівської ОВА працюють волонтери медико-психологічної допомоги.

«Іноді люди волонтерять цілими сім’ями. Як, наприклад, Агафія та Данило. Мама й син ходять на нічні чергування та надають допомогу вимушеним переселенцям.

Агафія – психологиня, прийшла у команду медико-психологічної допомоги з перших днів.

Данилові 14 років. Здавалося б, довкола люди майже вдвічі старші, але він з великою цікавістю ходить на зміни. Каже, з дитинства мама вчила його бути чесним, насамперед зі собою, та дбати про себе. А на вокзалі зрозумів, що дбати про інших, допомагати тим, хто цього потребує, йому теж подобається», – розповідає Максим Козицький.

Нагадаємо, що медико-психологічна служба волонтерить 24/7. Можна обрати – нічну або денну зміну. Якщо ви готові долучитися, заповнюйте форму: https://forms.gle/iHgnLmLyncYk5T1b6

«Чим більше буде волонтерів, тим більшій кількості людей ми зможемо допомогти. Тим легше буде іншим. Зараз дуже потребуємо лікарів.

Волонтерство – це правила, порядок, дисципліна, відповідальність. А ще – чудовий досвід. Його варто здобути. Вистоїмо», – наголосив очільник Львівщини.

Голос Сокальщини на GoogleNews