Здоров'я

У Львові розпочнуть  встановлювати пацієнтам сучасні біонічні кінцівки. Фото

Протезувати українців в Україні – мета, до якої невпинно рухаємося. Вже зовсім скоро у Львові розпочнуть  встановлювати пацієнтам сучасні біонічні кінцівки – це частина реалізації проєкту Національного центру реабілітації України «Незламні».

Про це повідомили у Першому медичному об’єднанні Львова

Перші два біонічні протези уже в лікарні. Впевнено кажемо – вони фантастичні. З їх допомогою можна буде займатися спортом, малювати та тримати предмети будь-якої форми і розміру.

Такі протези – сучасне рішення для тих, хто втратив кінцівки, але не хоче втрачати повноцінного життя. Це можливість жити без барʼєрів та обмежень.

Особливо пишаємось тим, що такі біонічні кінцівки, створені на основі технологій штучного інтелекту, виготовляє молода українська компанія Esper Bionics.

Протези отримали завдяки українцям, які працюють у компанії Symphony Solutions та керівництву компанії Тheo Schnitfink, а також Valentina Synenka та Kseniya Kobryn.

Дуже вдячні за щедрий подарунок та допомогу нашим пацієнтам на шляху до відновлення. Українці – нація нескорених. Разом ми – сила! – повідомили у Першому медичному об’єднанні Львова

Голос Сокальщини на GoogleNews