Здоров'я

У новому відділенні лікарні святого Луки пролікували 15 пацієнтів з гострим порушення мозкового кровообігу

За півтора місяця у новоствореному відділенні інтервенційної радіології лікарні святого Луки Першого медичного об’єднання Львова провели 15 тромбоекстракцій при ішемічному інсульті – тобто видалення тромбів з артерій головного мозку. Це означає, що 15 пацієнтів отримали шанс повернутися до повноцінного життя.

Як пояснюють медики, атеросклеротична бляшка може пошкодитися та розірватися, і на цьому місці зсідається кров, утворюючи тромб. Він здатний повністю чи частково закрити артерії для кровотоку. Внаслідок цього відбувається ушкодження головного мозку, що призводить до втрати певних функцій, які забезпечувала уражена частина мозку.

Новий ангіограф в лікарні святого Луки дає змогу провести швидку та ефективну діагностику і лікування. Адже найголовніше це дотримання так званого «терапевтичного вікна» – часу, коли можна надати кваліфіковану допомогу та не допустити до неврологічних наслідків.

У відділенні інтервенційної радіології проводять діагностичні ангіографічні обстеження та операції на судинах серця, головного мозку, органах малого тазу, аорті та її відгалуженнях, кінцівках, магістральних судинах.

Якщо потребуєте допомоги спеціалістів Центру серця та судин – телефонуйте за номером: 0 800 333 003.

Голос Сокальщини на GoogleNews