Здоров'я

У Стебницькій міській лікарні відкрили два капітально відремонтовані відділення

На їхнє оновлення з бюджетів Дрогобицької ТГ та медичної установи виділили понад 14 мільйонів гривень.

Сьогодні, 13 червня, у КНП «Стебницька міська лікарня» запрацювали два капітально відремонтовані медичні приміщення – приймальне відділення та відділення інтенсивної терапії. Ремонт у медзакладі розпочали на початку 2023 року. Кошти виділили як Дрогобицька територіальна громада, так і сама медична установа. Зокрема, понад 9 мільйонів гривень спрямували на оновлення приймального відділення, а майже 5 мільйонів – на капітальний ремонт відділення інтенсивної терапії.

«Я приємно вражений змінами, які відбулись в Стебницькій лікарні. Кожне з оновлених відділень передбачає якісні умови як і для роботи працівників, так і для допомоги пацієнтам – це сучасні і добре облаштовані кабінети та палати. Важливим є також те, що частину приміщень відремонтували саме за кошти Дрогобицької територіальної громади. Це доводить, що влада дбає про медичні заклади навіть в час повномасштабної війни. Зараз на Львівщині проводять затвердження госпітальної мережі. З огляду на те, що напрацювання Стебницької лікарні у цьому напрямі вражаючі, медзаклад точно претендує на те, щоб потрапити у цю мережу. Дякую за роботу місцевій владі та керівникам лікарні», – зазначив очільник Львівської ОВА Максим Козицький.

Серед кімнат, які відремонтували у приймальному відділенні – гінекологічна та отоларингологічна оглядові, травмпункт, кімната попереднього перебування пацієнта, кабінет для базування екстреної  медичної допомоги тощо. Водночас відділення інтенсивної терапії обладнали надсучасним анестезіологічним обладнанням, там облаштували маніпуляційний кабінет та низку палат, санітарні приміщення, ординаторську, сестринську, кабінет старшої медичної сестри та завідувача відділення тощо.

«Загалом в Стебницькій лікарні відновили вже 5 відділень – інфекційне, хірургічне, психоневрологічне, а також приймальне та відділення інтенсивної терапії, які відсьогодні прийматимуть пацієнтів. До цього ремонт у приміщеннях не робили понад 50 років, однак зараз тут облаштували комфортні палати, закупили обладнання та медичний інвентар – апарати ШВЛ, кардіомонітори, шприцеві дозатори, наркознодихальний апарат. Приймальне відділення спроєктували відповідно до вимог ДБН в іншому приміщенні, а не в тому, де воно було розташовано раніше», – пояснила головна лікарка КНП «Стебницька міська лікарня» Наталя Стецик.

За ї словами, в лікарні водночас можуть перебувати 110 пацієнтів. Відтепер вони отримуватимуть медичні послуги значно швидше, адже оновлені відділення передбачають більше оглядових кімнат, ніж раніше.

Голос Сокальщини на GoogleNews