Здоров'я

У Західноукраїнському дитячому медцентрі уже пролікували 60 дітей з нирковою недостатністю

Це єдиний заклад в Україні, який від початку війни не припиняв надавати діалізне лікування і приймав дітей з усієї країни.

Від початку року понад 60 дітей з хронічною нирковою недостатністю пролікували у відділенні гемодіалізу Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру.

Доступні різні методики лікування гострої та хронічної ниркової недостатності:

  • Гемодіаліз;
  • Перитонеальний діаліз;
  • Автоматизований перитонеальний діаліз (апарат самостійно проводить процедуру очищення крові вночі). Пацієнти і та їх батьки проходять навчання щодо техніки виконання діалізу, яку згодом зможуть виконувати самотужки дома.

З 2021 року пацієнт отримує повний цикл лікування: консервативне лікування, нирковозамісна терапія, за потреби – трансплантацію нирки. У Центрі також є постановка у Лист очікування на трансплантацію органів.

Фахівці центру проводять корекцію імуносупресивної терапії та подальше спостереження за пацієнтами.

У ЗУСДМЦ існує спеціальна програма для пацієнтів з хронічною хворобою нирок, за якою специфічну супровідну медикаментозну терапію пацієнт отримує безкоштовно.

Тож, якщо ваша дитина потребує допомоги нефрологів, звертайтесь – прийом за попереднім записом: (097) 070 21 88; (032) 270 22 07; (063) 189 70 50; (097) 150 70 53

Голос Сокальщини на GoogleNews