Згадаємо, як це було

На Сокальщині відбулись заходи з нагоди відзначення 80-річчя утворення УПА

На Сокальщині відбулись заходи з нагоди відзначення 80-річчя утворення УПА, Дня козацтва, Дня Покрови Пресвятої Богородиці та Дня Захисника України

Зранку в катедральному соборі святих апостолів Петра і Павла в Сокалі відбулась святокова Божественна Літургія, яку очолив митрофорний протоієрей отець Ярослав Кащук.

Відтак, біля стели Героїв у Сокалі відбувся молебень за Україну, за Мир і Захисників. Вітальні слова промовили міський голова Сергій Касян, начальник першого відділу Червоноградського РТЦК та СП Любомир Бродюк, депутат обласної ради Олег Фенчин, учасник визвольних змагань, почесний Громадянин міста Сокаль Михайло Куцяба.

Опісля, військові, представники влади, сім’ї загиблих Героїв і представники громади поїхали на міське кладовище, де о. Андрій Дутчак відправив панахиду за загиблими та померлими Героями, учасники заходу поклали квіти на їх могили та засвітили лампадки.

Нехай Бог пошле нашим Захисникам мужність і силу, щоб здолати ворога. Нехай кожна родина дочекається свого Героя з перемогою! Молимося за вас, наші Захисники!

Голос Сокальщини на GoogleNews