Головна / Звернення до влади / Ганьба Кнопкодавам!

Ганьба Кнопкодавам!

ГАНЬБА КНОПКОДАВАМ!

 

В нас, як завше: поки грім не вдарить… Ось взяти, наприклад, нашу Верховну… Поки польські парламентарії не посміялись досхочу над нашими «клавішниками», які за помахом магічної руки регіонального «дерижора» влаштовують гонки в сесійній залі по натисканню рятівної клавішікнопки за відсутніх депутатів, тоді до керманича Радою дійшло, замиливши очі, рятувати ситуацію.

Ну прямо ж таки і сміх, і гріх.

Щодо сміху. Якраз ставало смішно, коли голова Верховної Ради жалівся на те, як трудно стало зібрати депутатів на сесію, як вони «перепрацьовують», тому і прижився досить драстичний і гумористичний (скоріше сатиричний) принцип голосування «один за всіх».

Питається: де, коли, в яких, чиїх представницьких органах можна бачити подібне? Та ніде! В нашій районній раді, де я був депутатом IV і V скликань, ніхто й ніколи не порушив «святая святих» голосування. Тільки кворум! Якщо не було кворуму – сесія припиняла засідання і жодних рішень не приймали. Так і повинно бути.

Що ж заважало «верховникам» виконувати Присягу і Конституцію: безхребетність очільників, ігнорування державних інтересів, чи «фракційна мерза»? Хай народ скаже і оцінить таку справді жахливу, а не комічну сценку з тими кнопками. Стидно було не раз дивитись на реєстрацію депутатів. Напівпорожній зал, а голова реєстрував «позитивну» цифру присутніх «слуг народу». Не раз телеоператор, який хотів показати наповнення сесійної зали, швидко міняв ракурс, бо показувати, звісно, не було кого.

А тепер щодо гріха. Якщо закони наші приймали з порушенням закону, то вони не легітимні. Не хочеться резюмувати, але виходить: найвищі законодавці самі найбільше порушують Конституцію України. То як ми можемо будувати правову державу?

Володимир ПОЛЯНЧУК, голова Сокальського районного літературно-мистецького об’єднання «Колос», член Української асоціації письменників.
 

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

4 + fifteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!