Home / Легка атлетика / Богдан Мекелита з Сокальщини – в десятці найкращих легкоатлетів в Ялті

Богдан Мекелита з Сокальщини – в десятці найкращих легкоатлетів в Ялті

Богдану Мекелиті з с. Бутини минуло лише сімнадцять років, а його ім'я вже добре відоме в Україні. А все завдяки тому, що Богдан  спортсмен.

З раннього дитинства він любив бігати, стрибати, грати м'ячем. Навчаючись у Бутинській школі, дуже любив уроки фізкультури. Мабуть, захоплення спортом передалося юнакові від батьків. Коли Богдан трохи підріс, пішов навчатися в Сокальську дитячоюнацьку спортивну школу. Його тренером була Олена Кретів. Вона запримітила у хлопця неабиякі спортивні задатки і завжди наполягала, що їх потрібно вдосконалювати, розвивати. А Богдан завжди сумлінно виконував усі завдання, які перед ним ставила тренер. Результати не забарилися  хлопець почав брати участь в обласних, всеукраїнських змаганнях і показував хороші результати, привозив кубки, медалі та інші нагороди. Мама хлопця  Анна Мекелита стверджує, що саме Олена Методіївна дала її сину путівку у великий спорт.

Односельчани Богдана добре пам'ятають, як він почав грати в футбол за сільську команду. Його голів не забудуть ні вболівальники, ні футболісти.

Коли юнак закінчив школу, твердо вирішив: буду спортсменом! Батьки не заперечували, адже бачили його любов до спорту, тому підтримали вибір сина. Здібного хлопчика відразу запримітили  він легко здав усі нормативи і одразу став студентом Львівського училища фізкультури і спорту. Нині навчається на підготовчих курсах, після закінчення яких мріє стати студентом Інституту фізкультури. Хлопець має звання "кандидат в майстри спорту України", проте на цьому зупинятися не збирається. Теперішні його тренери  Віктор Черних та Валерій Федоренко теж удосконалюють спортивну майстерність хлопця.

Богдан об'їздив багато міст України, де відбувалися чемпіонати України з легкої атлетики, спартакіади. Нещодавно побував на чемпіонаті України в м. Ялта, де показав непоганий результат: ввійшов у десятку кращих легкоатлетів. А цього року в травні став переможцем  здобув перше місце в чемпіонаті України, звідти привіз золоту медаль і море позитивного настрою.

Але на досягнутому хлопець не зупиняється, а постійно тренується, аби покращувати результати. Попереду в Богдана Мекелити  підкорення нових спортивних вершин. Нехай йому щастить!

Ольга ДИЛИН.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Сокальський бігун в черговий раз став переможцем в міжнародних змаганнях

Днями в місті Кобрин Республіка Білорусь ...