Home / Цікаво знати / Олена Степанів Дашкевич – Велика Українка!

Олена Степанів Дашкевич – Велика Українка!

 «Це незвичайна людина! Гарна на лиці, гарно збудована, високого образовання, з сильним і ніжним почуттям моралі й етики, незвичайною силою волі, витривала на труди і невигоди», – так писав про неї сучасник, письменник О. Назарук.

 
Ще за життя Олена Степанів Дашкевич визнана національною героїнею. Вона не тільки геройськи воювала в рядах Січових стрільців, але й стала автором більше 60 наукових праць та розвідок. Ще школяркою захоплювала ся спортом, танцями, літературою, мистецтвом. Навчалася у семінарії Українського педагогічного товариства та Львівському університеті, вивчала історію та географію. Сьогодні ми з гордістю можемо назвати Олену Степанів Дашкевич – Великою Українкою.
 
У нашій школі під час конкурсу «Славетні імена України!», відбулася презентація творчих робіт про життя та діяльність Олени Степанів Дашкевич.
 
Кращими визнані прозові твори Н. Ващук (6 клас), А. Білик (7 кл.), Я. Семенюк (10 кл.), Б. Пелеха (10 кл.), П. Гелик (11 кл.); поезія – В. Васильчик (11 кл.). Усі ці твори будуть представлені у районному конкурсі.
 
Софія ОЛЕЙЧУК, учениця 11-го класу Поторицької ЗШ I-III ст.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Сучасне устаткування, що було у вжитку: підберемо правильно

При купівлі «беушки» слід звернути увагу, ...