Home / Цікаво знати / Як подавати показники лічильника по-новому

Як подавати показники лічильника по-новому

Для споживачів Львівщини розширено термін та способи подачі показників лічильників природного газу. Показник слід фіксувати 1-го числа місяця та передати газовикам до 5-го числа. Про це повідомив перший заступник голови правління ПАТ «Львівгаз» Володимир Король. За його словами, процедура та терміни передачі показників передбачені новим Кодексом газорозподільних систем, затвердженим НКРЕ.

«Із прийняттям документу було змінено терміни передачі показників лічильника. Відтепер споживачі мають фіксувати фактичні дані приладу станом на 1-ше число місяця наступного за розрахунковим. Прийом показників здійснюється з 1 до 5 числа включно. Зняття показників приладів обліку проводиться споживачем самостійно. У такий спосіб, своєчасно подавши дані лічильника, споживач може бути впевненим, що сплачує саме за той обсяг газу, який використав. Натомість фахівці ПАТ «Львівгаз» проводять контрольне зняття показників лічильника не рідше, аніж раз у півроку», – повідомив В. Король.

Щодо споживачів, які до 5-го числа не подадуть показники, обсяг спожитого газу визначатимуть розрахунковим методом – на основі сформованих груп споживання, яких є 17. Прогнозований розрахунок здійснюється за спеціальними профілями споживачів та базується на минулорічних даних обсягу спожитого газу конкретного споживача.

Як повідомила начальник відділу організації та обслуговування клієнтів ПАТ «Львівгаз» Орислава Щурко, найкраще передавати показники через «особистий кабінет», попередньо зареєструвавшись на сайті 104.ua. Для реєстрації потрібно знати – номер особового рахунку споживача та останню суму платежу за газ.

«Сервіс запрацював з 17 листопада – скористатися ним можуть усі споживачі. Дані лічильника, які відправлені споживачем з «особистого кабінету» зараховуються на особовий рахунок у той же день», – повідомила О. Щурко.

Передати дані лічильника можна також через контактцентр із 08.00 до 20.00 год. за телефонами 0322907104; 0672177104, або email: contact@lv.104.уа

Також дані можна подати СМС – повідомлення на номер 0981041104, вказавши особовий рахунок та показник лічильника.

Оскільки обробка даних, переданих через інші засоби зв’язку, окрім особистого кабінету, може зайняти кілька днів, то газорозподільне підприємства радять не відтягувати подання показників лічильника на 5 число та повідомляти їх впродовж наступних трьох днів після 1-го числа.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

шпалери Tulpe

Шпалери RASCH TEXTIL – справжня якість

Кращі шпалери, що допоможуть створити справжню ...