Home / Цікаво знати / Які батареї краще використовувати для ПДУ

Які батареї краще використовувати для ПДУ

Пульти дозволяють нам керувати технікою з досить великої відстані, істотно спрощуючи життя. Тому, коли пристрій виходить з ладу, у багатьох починається справжня паніка. Щоб повернути до життя девайс, часто треба лише поміняти джерела живлення. У більшості випадків вони служать кілька місяців. Але іноді доводиться робити це раз у 2-3 тижні. Щоб заощадити кошти на купівлю, розберемося, які батарейки самі надійні.
Які види батарейок бувають?

Щоб пульт ДУ для кондиціонера або телевізора служив довше, фахівці рекомендують використовувати якісні батарейки. Вибрати добротний товар в магазині досить важко, тому потрібно дізнатися більше про нього. У продажу є наступні види:

сольові;
лужні;
ртутні;
літієві.

Всі вони мають свої особливості, які слід враховувати, інакше ви зіткнетеся з деякими незручностями.

Сольові батарейки – найпопулярніший продукт, оскільки коштує недорого. Вони мають здатність відновлюватися між експлуатацією, що збільшує термін використання. Однак сольові батарейки не працюють при мінусовій температурі.

Лужні джерела живлення працюють довше сольових побратимів, ще вони відрізняються стабільним напругою. Ртутні пристрої можуть похвалитися тривалим терміном зберігання і високою ємністю, літієві – працюють практично при будь-якій температурі і вважаються найбільш потужними.
Ідеальна батарейка для ПДУ

Пам'ятайте, що це пристрій споживає дуже мало енергії, оскільки не використовується постійно. Тому немає потреби купувати для нього дорогі джерела живлення. Цілком підійдуть сольові або лужні джерела живлення, доступні за ціною. Якщо вони постійно виходять з ладу, придбайте їх у перевірених виробників. Серед них фахівці виділяють наступні:

Duracell;
Energizer;
Samsung;
TDK;
Panasonic.

Підібрати батарейки до пульта дистанційного керування нескладно. Враховуйте виробника, обов'язково дивіться на термін придатності товару і намагайтеся не купувати підробки. Тоді ПДУ буде працювати злагоджено і не підведе у відповідальний момент.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Прикордонники не дозволили вивезти 14-річну дитину закордон за підробленими документами

Учора в пункті пропуску «Тиса» прикордонники ...