Home / Цікаво знати / Які стоматологічні послуги рекомендують дітям

Які стоматологічні послуги рекомендують дітям

В сучасних клініках є всі необхідні кошти для вирішення будь-яких виникли в ротовій порожнині проблем.

Перелік послуг дуже великий, і допоможе як зрілим людям так і юним пацієнтам вирішити проблеми в сфері стоматології. У регулярному, систематичному і своєчасному обстеженні потребують люди будь-якого віку, статі, роду занять і захоплень. За станом здоров'я зубів і ротової порожнини слід з моменту появи першого зуба, і протягом усього життя. Тому є багато послуг, які показані саме дітям.

Дитяча стоматологія представлена:

  • Гігієна і профілактика ротової порожнини.

Щоб дитина міг належним чином самостійно забезпечувати належний стан зубів і дотримувався гігієну порожнини рота, стоматолог може провести консультації, надати і донести в зрозумілій для дитини формі всю потрібну інформацію. Це дозволить зберегти здоров'я і зовнішній вигляд зубів і порожнини рота.

  • Виправлення прикусу.

Саме в підлітковому віці можна успішно виправити прикус. Цього можна досягти за допомогою ортодонтичних пластин або брекет-систем. Це незворотна корекція зубного ряду, яка дозволить у майбутньому забезпечити ідеальний зовнішній вигляд.

  • Відбілювання.

Навіть діти потребують відбілюванні. Ця процедура необхідна не тільки з естетичної точки зору. Відкладення на зубі – це скупчення мікроорганізмів і бактерій, які розмножуються і вражають структуру зуба, і викликають запалення околозубних тканин. Вона відбувається швидко, безболісно, безпечно і дуже ефективно.

  • Терапевтичні послуги.

Саме діти дуже схильні до виникнення карієсу. Це обумовлено фізіологічними, і соціальними чинниками. Є великий вибір матеріалів для виконання пломбування.

  • Протезування та реставрація.

При активному відпочинок або заняття спортом діти часто втрачають зуби або роблять відколи. Таку втрату потрібно негайно виправити. Адже це може призвести до негативних наслідків, небажаних змін у структурі зубного ряду. Можна встановити постійний протез, або відновити форму сколеного зуба. Через кілька днів після процедури, про штучний зуб пацієнт просто забуде, адже він точно повторювати форму і структуру первинного зуба. Цікавить естетична реставрація зубів – перейдіть по посиланню http://dentist.kh.ua/esteticheskaya-restavraciya-zubov.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

купити мазду 3 бу в Україні

Задумуєшся над своїм майбутнім – купуй автомобілі з пробігом!

Кожен хто мріє про свій власний ...