Home / Цікаво знати / Звернення до виборців Сокальського виборчого округу №124

Звернення до виборців Сокальського виборчого округу №124

 Вибори народних депутатів до Верховної Ради України 28 жовтня ставлять нас перед відповідальним вибором – або ми живемо в тоталітарній державі найгіршого ґатунку, де всім править олігархічно-кланова верхівка, або ми об’єднуємось і змінюємо вектор розвитку України, як громадянського суспільства європейського зразка. Звичайно, здійснити другий варіант, гарантований Конституцією України, може лише згуртована нація, в своїй більшості представлена свідомими патріотами. Цього, на жаль, ми ще не маємо. Тому мусимо діяти від ситуації. І дії наші мають бути рішучими і адекватними. Звертаємось до виборців прийти на виборчі дільниці і зробити свій єдиноправильний вибір за майбутнє своє, своїх дітей та онуків.

 
Прийнятий новий закон на старий лад, коли половина депутатів до Верховної Ради України обирається за пропорційною системою, а половина в одномандатних округах, – лише ускладнює ситуацію. Щодо партій – тут зрозуміло. Прихильники мають вибір і відповідно голосують як за список, так і в одномандатному окрузі. Мажоритарники безпартійні або самовисуванці – це явні «тушки» або технічні кандидати від діючої влади. І ставлення до них має бути відповідне.
 
Жодного голосу ПР та її прислужникам, бо в такому разі ми приречені на диктатуру монстра-душогуба української нації. Голоси, що отримають регіонали на наших теренах, – це голоси несвідомих або ласих на гроші та інші спокуси людей, пристосуванців та прислужників бандитсько-олігархічної влади. То ж свідомі патріотичні громадяни – єднаймося! В єдності наша сила. Зважаючи на всі «за» і «проти», по партійному списку маємо підтримати Об’єднану опозицію ВО «Батьківщина» №19, ВО «Свобода» №11 – що кому до душі. 
 
Висловлюємо надію і віру, що в партії «Удар» є досить патріотів, і вони здатні чинити по-держав-ницьки, розпочинаючи парламентську діяльність. Підтвердженням цьому став з’їзд партії 14 жовтня 2012 року, де прийнято рішення про зняття з перегонів 26 кандидатів на користь ВО «Батьківщина», в тому числі кандидата по 124 виборчому округу А. І. Сенюка на користь єдиного і узгодженого кандидата в депутати Курпіля С. В. 
 
Щодо депутатів-мажоритарників, ситуація складніша. По одномандатному виборчому округу №124 з центром у м. Сокаль, який включає м. Червоноград, Сокальський район, частину Кам’янка-Бузького району, із 13 зареєстрованих у ЦВК на сьогодні залишилось дев’ять кандидатів у народні депутати. Першим зняв свою кандидатуру на користь С. В. Курпіля і перейшов працювати до виборчого штабу ВО «Батьківщина» член партії Народний Рух України І. В. Корнат. В час жорсткої боротьби за майбутнє України – це виважений вчинок свідомого патріота.
 
Проявив порядність і виваженість, зробив гідний вчинок, – зняв свою кандидатуру з виборчих перегонів до Верховної Ради України В. М. В’язівський. Спра-ведливо і відповідально поступив також кандидат від Української народної партії О. Я. Ішкевич, відмовившись від подальшої участі в виборах.
 
В окрузі перемогти може лише один кандидат. Виходячи з цього, кандидати у народні депутати України від проукраїнських партій (покаже час), – Конгресу Українських Націоналістів Р. І. Дідусь, Української Національної Асамблеї Я. В. Кравченко, Української Національної Консервативної партії В. П. Абаімов – то ці партії повинні відкликати своїх кандидатів. Не політичні чи особисті амбіції – майбутнє України і нації сьогодні на порядку денному. 
 
У випадку поразки опозиції на окрузі, вся вина ляже на дані партії та кандидатів-самовисуванців, які тест на приналежність до свідомих патріотичних сил не проходять. А життя виборами не закінчується.
 
Варто зауважити, що офіційним кандидатом від Партії регіонів в окрузі є А. Г. Заболотній. Однак відповідної роботи і агітації він не проводить. Отже в регіоналів ставка на інших, в тому числі безпартійних, яким байдуже, що діється в регіоні. Зрозуміло, що Партії регіонів вигідні самовисуванці, безпартійні, на яких є прямий владний вплив. І у будь-який момент його можна використати.
 
Що можна сказати про інших кандидатів: «тушки», «самовисуванці-самозванці», підставні технічні кандидати, що працюють на Партію регіонів. Лакеї, які допомагають знищувати Україну. Вони не заслуговують на увагу свідомих патріотів. 
 
Як бути? Кого маємо обирати? 
 
Якщо по партійних списках ми, в основному, визначились, аналогічно маємо діяти і по мажоритарці – підтримуємо єдиного кандидата від Об’єднаної опозиції ВО «Батьківщина» і ВО «Свобода» – Степана Володимировича Курпіля. Інтелігентний, високоосвічений патріот. Досвідчений політик, державник. Порядний і принциповий. По рейтингу – найбільш прохідний. В новому складі Верховної Ради гарантовано буде гідним представником від Сокальського виборчого округу. 
 
Патріоти! Майбутнє України в наших руках. Зробімо гідний вибір.
 
Слава Україні! 
 
Ганна КОСТЮК – депутат Львівської обласної ради, ПП «Фронт змін», директор Сокальської агенції регіонального розвитку.
 
Олег ІВАНЧИНА – депутат Сокальської районної ради, безпартійний, директор агрофірми «Білий Стік», голова асоціації фермерів Львівщини.
 
Володимир ЧУБ – депутат Сокальської районної ради, ПП «Фронт змін», заступник голови Сокальської районної ради.
 
Тарас СТАРОДУБ – депутат Сокальської районної ради, ВО «Свобода».
 
Василь КОЗИРА – депутат Сокальської районної ради, Народний Рух України. 
 
Василь БОЙКО – депутат Сокальської районної ради, ПП «За Україну!».
 
Євген МАТВІЇВ – депутат Сокальської районної ради, ВО «Батьківщина».
 
Михайло ШАБЛЯ – голова регіонального об’єднання незалежної профспілки гірників України м. Червонограда.
 
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Сучасне устаткування, що було у вжитку: підберемо правильно

При купівлі «беушки» слід звернути увагу, ...