Home / Цікаво знати / Щодо державної реєстраційнії потужностей

Щодо державної реєстраційнії потужностей

Управління Держпродспоживслужби в Сокальському районі повідомляє, що згідно з наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України №39 від 10.02.2016 року та вимог ст. 25 ЗУ «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів», оператори ринку харчових продуктів, які провадять діяльність, що не вимагає отримання експлуатаційного дозволу, зобов’язані зареєструвати потужності, які використовуються на будь-якій стадії виробництва та/або обігу харчових продуктів.

Для державної реєстрації та присвоєння особистого реєстраційного номера потужності, суб’єкт господарювання – оператор ринку зобов’язаний подати до територіального органу Держпродспоживслужби заяву про державну реєстрацію потужності. Державній реєстрації підлягає кожна окрема потужність оператора ринку. Реєстрація проводиться безкоштовно.

За роботу без державної реєстрації операторам ринку харчових продуктів передбачена адміністративна відповідальність. Просимо керівників та власників підприємств з виробництва та реалізації продуктів харчування звертатись в Управління Держпродспоживслужби в Сокальському районі для проведення реєстрації за адресою: м. Сокаль, вул. Чайковського, 64.

Андрій МИСИК, в. о. начальника управління Держпродспоживслужби.            

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Команда Держприкордонслужби зайняла 2-ге місце в легкоатлетичному кросі

У Києві на стадіоні НСК «Олімпійський» ...