Home / Цікаво знати / Сталеві двері: що потрібно про них знати?

Сталеві двері: що потрібно про них знати?

Сталеві двері завжди вважалися найнадійнішими на вітчизняному ринку. Однак необхідно чітко розуміти, що разом з високоякісними моделями, є і недорогі бюджетні, які навряд чи зможуть повноцінно виконувати свої функції. У зв’язку з цим, перш за все, звертаємо увагу на конструкцію.

Про надійність конструкції

Головна вимога до будь-якої вхідних дверей – це її надійність і довговічність. За цей фактор відповідають:

  • Товщина стали. Рекомендується, щоб вона була в діапазоні 1.5-2 мм. При меншій товщині міцність знижується, а при більшій – серйозно зростає вага полотна. Ця проблема потребує встановлення додаткового петлі, що додасть до вартості двері.
  • Цілісність сталевого листа. Важливо, щоб полотно було монолітним, без будь-яких швів. В іншому випадку його легко можна буде зруйнувати сильним механічним ударом.
  • Наявність ребер жорсткості. Рекомендується від чотирьох штук: двох горизонтальних і двох вертикальних.
  • Антизрізи – це штирі, які входять в коробку двері і утримують полотно на місці навіть в разі, якщо будуть зрізані петлі.
  • Якісні замки. Для надійного захисту від інтелектуального злому кращої вибрати два замки: один сувальдний, другий циліндровий. Також великим плюсом буде наявність крабовим механізмом.

Двері на вулицю і в квартиру

Не можна не звертати увагу і на те, де буде встановлено вхідні двері: на вулиці або в квартирі. Справа в тому, що полотна, які будуть контактувати з атмосферними опадами повинні бути оброблені спеціальною плівкою, яка дає захист від туману, дощу, вітру, снігу, сонячного світла. Більш того, в обов’язковому порядку встановлюється захисний карниз. Тільки це дозволить дверям протягом багатьох років безперебійно виконувати свої функції.

Також не варто економити на теплоізоляції. Двері повинні бути якісно утеплені, в іншому випадку буде виникати конденсат, який досить швидко призведе в непридатність всю конструкцію. Також ви будете втрачати тепло з приміщення.

Замовити сталеві вхідні двері ви миєте в інтернет-магазині Дверний Олімп. У нас представлений широкий вибір моделей в різному стилі і цінової категорії. Оформлення замовлення виконується всього в кілька кліків. Якщо у вас виникнуть запитання, то наші консультанти дадуть відповідь на них будь-яким зручним для вас способом. Також можна відвідати наші магазини і вибрати в Одесі, Києві та області сталеві двері, які на всі сто відсотків будуть відповідати вашим вимогам.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Особливості вибору двосторонньої стрічки

Щоб отримати надійність в роботі, потрібно ...