Home / Цікаво знати / Затверджено перелік дитячих закладів оздоровлення дітей застрахованих осіб

Затверджено перелік дитячих закладів оздоровлення дітей застрахованих осіб

Сокальська районна виконавча дирекція ЛОВ ФСС з ТВП повідомляє, що у відповідності до Порядку фінансування оздоровлення дітей застрахованих осіб у дитячих оздоровчих закладах  за рахунок коштів Фонду,  затверджено перелік дитячих закладів оздоровлення, що будуть фінансуватися у 2013 році.

До переліку входять 18 дитячих закладів оздоровлення, розташованих у АР Крим, Миколаївській, Херсонській, Івано-Франківській, Рівненській, Закарпатській областях.

Встановлено, що часткове фінансування  Фондом вартості путівок  до дитячих оздоровчих закладів в розрахунку на одну дитину становить 882-756 грн., в т. ч на харчування дітей (у частині вартості набору продуктів харчування) – до 42,00 грн. на один людино-день. Решту вартості путівки сплачують батьки, профспілкові організації, роботодавці. Тривалість  оздоровчої зміни – 18-21 день.

Для проведення часткової оплати Фондом вартості путівок на оздоровлення дітей    страхувальники (підприємства, організації, фізичні особи-роботодавці, добровільно-застраховані особи)  та профспілкові організації, що закуповують путівки,  повинні  подати  до   Сокальської районної  виконавчої дирекції Фонду заявку за встановленою формою  з вказанням  дитячого закладу, оздоровчої зміни та кількості путівок. Часткова оплата Фондом вартості путівок проводиться безпосередньо на рахунки дитячої оздоровчої установи за 10 днів до початку заїзду.

Право на путівки за рахунок коштів  Фонду мають діти застрахованих осіб (тобто працюючих) віком від 6 до 18 років. Протягом календарного року може бути виділено на одну дитину  лише одна путівка до дитячого закладу оздоровлення.

Більш детальну інформацію можна отримати тел.: 7-34-68; 7-34-69.

Богдана РИБАК,

провідний спеціаліст СРВД ЛОВ ФСС з ТВП. 

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Визначення граничного строку податкової декларації

ГУ ДФС у Львівській області повідомляє, ...