Home / Цікаво знати / В Сокалі створено комісію по перевірці газових комунікацій

В Сокалі створено комісію по перевірці газових комунікацій

Сокальська райдержадміністрація інформує про намір сформувати Громадську раду при райдержадміністрації. Запрошуємо керівників громадських та релігійних організацій, професійних спілок, благодійних фондів, які бажають увійти до складу ініціативної групи, звертатися у відділ з питань внутрішньої політики, зв’язків зі ЗМІ та громадськими організаціями райдержадміністрації за адресою: м. Сокаль, вул. Шептицького, 26 (4й поверх) до 19 січня 2011 року. Телефон для довідок: 72053.

Шановні  мешканці  району!

Сокальська райдержадміністрація з глибоким сумом інформує Вас, що 10 січня 2011 року в одній з квартир багатоквартирного будинку по вул. Сковороди в місті Сокалі були виявлені мертвими тіла трьох громадян: двох жінок, 1962 та 1992 років народження, та мужчини, 1961 року народження. За попередніми висновками, їх смерть настала внаслідок отруєння чадним газом. Вказана квартира була обладнана котлом опалення іноземного виробництва.

Цього ж дня було проведено позачергове засідання районної комісії з питань техногенноекологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яка вирішила створити тимчасову комісію з числа фахівців КП «Сокальжитлокомунсервіс», Сокальського управління по експлуатації газового господарства, депутатського корпусу Сокальської міської ради, співробітників Сокальського РВ ГУ МВС України у Львівській області, якій, з метою недопущення в подальшому фактів отруєння людей чадним газом, доручено провести перевірки житлових помешкань, обладнаних автономними системами опалення на предмет їх відповідності вимогам чинного законодавства.

Просимо з відповідальністю віднестися до роботи комісії, надавати можливість фахівцям вказаних підприємств і організацій оглянути газові комунікації, опалювальні прилади, вентиляційні та димові канали у Ваших помешканнях.

Надіємося на підтримку та розуміння.
Микола МИСАК, голова райдержадміністрації.  

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Доставка посилок з Англії в Україну

Емігранти, які виїжджають з України за ...