Home / Футбол / ЧЕМПІОНИ МАДРИДСЬКОЇ СПІЛЬНОТИ – СОКАЛЬЧАНИ

ЧЕМПІОНИ МАДРИДСЬКОЇ СПІЛЬНОТИ – СОКАЛЬЧАНИ

Вони декілька літ захищали кольори футбольного клубу "Сокаль". Грали добре, забивали голи. Але доля розпорядилася так що потрібно було поїхати за кордон у пошуках праці. Не все завершується погано. Михайло та Євген знайшли роботу, але поряд з тим їм усміхнулася фортуна: змогли грати у футбол. І ще й як! Але все по порядку. М. Семенчук уже 4,5 роки в Іспанії, Є. Борнак – був рік.

Хлопці працювали, адже приїхали заробити грошей. Молоді ж, задумів багато. Трудилися на будівництві. Одного разу познайомилися з земляками. Ті, звичайно, дізнавшись, що Михайло та Євген виступали за місцеві футбольні команди, запросили представляти земляків на чужині.

Ті погодилися й взяли участь у чемпіонаті міської ліги м. Фуенлабрада (Мадридська спільнота). У центральному захисті грав Михайло Семенчук, в нападі – Євген Борнак. Серед 15 команд, ФК "Львів" (за нього виступали сокальчани), демонстрував хорошу та змістовну гру.  ФК "Львів" виступав у місь-кій лізі разом з п"ятнадцятьма іспан-ськими командами. В кожній з них було заявлено по 25 копунів. За украї-нську виступали футболісти зі Львова, Тер-нополя, Мука-чева, Миколаєва (об-лас-ного), Золочева, Радивилова, Рівного, Чернівців…

– Футбольні поля в Фуенлабраді в хорошому стані, – говорить Михайло Семенчук, вони штучні, тому їх постійно по–ли-вають водою. Тренуємося два рази на тиждень, а матчі проходять щонеділі.

– Чемпіонат в Іспанії розпочинається вкінці вересня, а завершується у червні, – продовжив Євген Борнак. – Ми раді, що стали чемпіонами міської ліги м. Фу-енлабрада та фіналістами кубка сезону 2007-2008 років.

У групі "Б" ФК "Львів" тоді ж досягнув найкращого результату – став чемпіоном серед 14 команд. Тому вже наступного сезону виступали у групі "А" цієї ж ліги.

А ще наші земляки разом з 24 ко-мандами змагалися за кубок міста: дійшли до фіналу, в якому поступилися команді "Vogue".

Хто ж тренерує копунів?
 

– Люди, закохані у цю популярну гру – Микола Волотнюк з Тернопільщини та Віктор Коваль з Золочева. Вони ентузіасти своєї справи. Винаходять кошти на м"ячі, форму. Інфраструктура тут велика, що дає можливість займатися і дітям, і дорослим. Допомагають місцеві меценати, написи фірм яких красуються на футболках українців. Адже, як не як, а наших копунів тут поважають і в нагороду їм постійні оплески місцевих (та й наших також) фанатів, – підкреслив Михайло Семенчук.

– Як не згадати Віталія Шумського з "Карпат", Віталія Маєвича (грав за збірну Молдови та Росії), Володимира Дениса ("Нива", Тернопіль), Віталія Бронського (Білорусь), Олександра Мельника ("Вінниця") – вони грали за ФК "Львів" й приносили успіх команді. Коли ми почали вигравати, подивитися матчі за участю українців приїжджали члени іспанської федерації футболу, – доповнив Євген Борнак (до речі, він забивав по 3-4 м"ячі за матч, українці ж вигравали з рахунками 6:0, 9:0).

А ще відбуваються чемпіонати з футболу "Mundialito", за участю збірних 24 країн (серед них Нігерія, Аргентина, Чілі, Англія, Німеччина та ін.), в яких грають іммігранти, котрі мешкають в Іспанії. Торік збірна України вже втретє представляла нашу державу.

Урочисте відкриття пройшло під звуки національного гімну України та підняття Державного прапора нашої держави. Зі суперниками українці зіграли так: перемогли збірні Болівії – 2:0 та Скандинавії – 3:2 й зіграли внічию з Францією – 2:2.

Українці стали єдиною європейською командою, яка вийшла в чвертьфінал.

– Суперником наших копунів стала збірна Анголи. Обравши тактику гри від оборони, ми розраховували піймати суперника на контратаках, – продовжив розповідь учасник матчу Євген Борнак, – і це в першому таймі виправдало надії, збірна України повела в рахунку. Але в другому таймі ангольці переломили хід зустрічі й перемогли з рахунком 2:1.

Попри невдачу, наші хлопці гідно представили Україну на турнірі в Ма-дриді. Організатори, тренерський штаб та вболівальники щиро дякували їм за цей прекрасний матч. Баталії укра-їнської команди постійно висвіт-лює видання "Українське коріння".

Михайло Семенчук та Євген Борнак також ознайомилися з історичними пам"ятками в Мадриді, Толедо, Барселоні, Валенсії та інших містах. Іноземні туристи – це одне з джерел надходжень до бюджету Іспанії. Тутешні пляжі є одними з найкращих у світі, протягом року тут понад 300 днів яскраво світить сонце. Тому цю державу відвідує понад 50 мільйонів людей.

М. Семенчук на днях знову вилітає в Іспанію на працю, й розпочинається новий чемпіонат. А ще планує побувати на матчі у Мадриді за участю "Барселони" (раніше вболівав тут за київське "Динамо" у матчі з "Реалом"). В музеї на Сантьяго-Бернардеро є величний музей, де зберігаються золоті м"ячі та бутси відомих футболістів, різноманітні кубки. То ж хай щастить!

Василь СОРОЧУК.

стали футболісти зі Сокальщини Михайло Семенчук та Євген Борнак
ЧЕМПІОНАМИ МАДРИДСЬКОЇ СПІЛЬНОТИ

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

14 жовтня на стадіоні «Сокіл» відбудеться фінал Кубку «Голос з-над Бугу

14 жовтня на стадіоні «Сокіл» відбудеться ...