Home / Футбол / Футбольна зустріч поколінь в Острові на Сокальщині

Футбольна зустріч поколінь в Острові на Сокальщині

Беззаперечна істина про те, що футбол – король спорту, гра номер один в світі, знаходить підтвердження і в нашому районі. У цьому році за перемоги в першості Сокальщини боролися більше 40 команд.

Небайдужі до гри і в Острові. Місцева футбольна команда «Шахтар» – учасник усіх першостей району як за роки незалежної України, так і в попередній період. За цей час були здобутки і невдачі: команда боролась за «виживання» в вищій лізі, ставала володарем Кубка Незалежності, чемпіоном та призером районної першості. Та й цього року юнацький склад «Шахтаря» виборов бронзові медалі першості району серед юнацьких команд.

У першу неділю жовтня місцеві любителі футболу організували матч між командами села, в якому були представники трьох поколінь. Якщо найстаршому учаснику В. Сементуху вже за 55ть, то наймолодшому – А. Семківу лише 13. Цю зустріч приурочили закінченню футбольної кар’єри двох ветеранів острівського колективу – М. Какалюка та О. Тверітнєва. Після закінчення матчу колеги з команди вручили їм подарунки – м’ячі з автографами учасників зустрічі.

Гра між командами різних поколінь острівського футболу проходила цікаво та напружено. Варто зазначити, що під час матчу ветерани вели з рахунком 2:0, та молодь змогла вирівняти становище і в серії післяматчевих пенальті перемогти – 4:2.

Вболівальники під час гри активно підтримували обидві команди, а після її закінчення були вдячні за змістовну гру. На згадку про цікаву футбольну зустріч поколінь зроблено світлину.

Володимир МАРКУСЬ, житель с. Острів.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

На Сокальщині підбили підсумки футбольного сезону

29 грудня в Сокальському районному Народному ...