Home / Футбол / На Сокальщині відбувся дитячий футбольний турнір iмені Максимовича

На Сокальщині відбувся дитячий футбольний турнір iмені Максимовича

Літо  пора канікул, але для юних спортсменів  це час активних занять спортом. У селі Поториця відбувся дитячий турнір з мініфутболу пам’яті відомого спортивного організатора Володимира Максимовича. Його працю, натхненність, відданість роботі пам’ятають не тільки у рідному селі, але й в районі. Вболівальники зі стажем з приємністю згадували, як у Поториці гостювали львівські "Карпати" на чолі з Степаном Юрчишином, а червоноградський "Шахтар" неодноразово обирав стадіон в Поториці місцем проведення своїх домашніх матчів на першість області.

Історія поторицького футболу твориться і сьогодні. Свій вагомий внесок у добру справу роблять вихованці тренера ДЮСШ "Буг" Василя Сидора, які гармонійно влились до юнацького складу команди і впевнено очолюють турнірну таблицю чемпіонату району, вийшли у фінал районного Кубка "Незалежність".  А доросла команда у драматичному протистоянні також сягнула фіналу Кубка “Незалежність”, здолавши минулорічного володаря кубка  "Вугільник" (Гірник)  3:2, при цьому двічі поступаючись у рахунку протягом матчу, а також команду зі Сільця  2:1. Так тримати й надалі! Завдячуючи підтримці завідувача сокальського стадіону "Сокіл" Андрія Мандрика, футбольний газон у Поториці став одним з найкращих у Львівській області.

…Дитячий турнір почався з хвилини мовчання в пам’ять про Володимира Максимовича. А далі лунали дитячі голоси, вигуки радості і розчарування, вміла гра і красиві голи у виконанні юних футболістів 1999-2000 років народження сіл Горбкова, Перетік, Поториці, Сільця, міст Сокаля і Угнова.

Переможця турніру виявили лише у серії післяматчевих пенальті. Основний час матчу між командами "Дружба" (Поториця, тренер Василь Сидор) і СК "Сілець-Легенда" (тренер Роман Сироїд) завершився з рахунком 1:1, а у футбольній лотереї кращою була команда Сільця  2:1.
Бомбардиром турніру став Павло Чорний (Угнів)  три м’ячі, ще п’ятеро гравців забили по два м’ячі.

Кращими гравцями у складах командучасниць визнані: В. Побережник (Сілець), В. Рудик (Поториця), Д. Новосад (Перетоки), Т. Ходкевич (Сокаль), О. Буньо (Угнів), М. Кальмук (Горбків).

Табло турніру. Група “А”: Горбків Перетоки  1:2, Перетоки  Сілець  0:2, Сілець  Горбків  1:1. Група “Б”: Поториця  Угнів  2:1, Угнів  Сокаль  1:1, Сокаль  Поториця  1:1.

Фінал. Сілець  Поториця  1:1 (пенальті  2:1); за 34 місце: Перетоки  Сокаль  1:0; за 56 місце: Угнів  Горбків  4:1.

Теодор ФЕДИНА.    

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

14 жовтня на стадіоні «Сокіл» відбудеться фінал Кубку «Голос з-над Бугу

14 жовтня на стадіоні «Сокіл» відбудеться ...