Home / Футбол / Золота осінь

Золота осінь

У селі Річки Жовківського району відбувся перший дитячий турнір з футболу «Золота осінь» на призи виробника солодощів «Roshen», торгової марки «Select» – виробника футбольних м'ячів, а також «Практик» – виробника якісного спортивного одягу для футбольних команд Львівщини.

Участь у турнірі взяли шість команд хлопчиків та дівчаток 2000-2002 р. н., які представляли школу-інтернат м. Рава-Руська, шкіл сіл Равське, Забір'я, Річки Жовківського р-ну, м. Угнів, с. Карів Сокальського р-ну. Перемогу у змаганнях виборола команда господарів, угнівчани – на третьому місці.

У головному матчі турніру, який відзначався великою кількістю глядачів, ДЮФК «Річки» все-таки зумів у другій половині гри вийти вперед і завершити поєдинок з рахунком 2:1 на свою користь, відкинувши ДЮФК «Арсенал» Угнів на третю сходинку турнірної таблиці. Незважаючи на «золоту» осінь, на сільському стадіоні панувала справжня футбольна спека! Діти, учасники турніру, глядачі були надзвичайно задоволені високим рівнем майстерності всіх команд!

По завершенні турніру всі учасники отримали пам'ятні сувеніри та нагороди від організаторів змагань: «Roshen», «Select», Рracticта, представника партії «Удар» – Юрія Лукашевського. Тренери та організаційний комітет, судді змагань нагороджені почесними грамотами та дипломами Федерації футболу Львівської області. У числі найкращих гравців турніру угнівчани: Вадим Магулка, Богдан Щур, Віталій Гнатишин, Михайло Лис, Наталія Садовська.

Для команд-учасників, турнір «Золота осінь» в с. Річки – це крок у майбутнє, можливість підвищити свою спортивну майстерність і випробування на футбольному полі. Приємно, що саме такі турніри є потрібними і багаточисельними.

Віктор ТУРІЙ,
м. Угнів.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Депутати Червоноградської міської ради завтра мають надати ділянку під футбольне поле

Завтра, 24 жовтня, відбудеться позачергова сесія ...