Home / Інші види спорту / На Сокальщині відбулася обласна спартакіада для людей з інвалідністю

На Сокальщині відбулася обласна спартакіада для людей з інвалідністю

12-13 вересня на базі оздоровчо-лікувального комплексу «Ровесник» в с. Комарів Сокальського району пройшла ХХХІ обласна спартакіада для людей з інвалідністю, де взяли участь юлизько 150 спортсменів з інвалідністю (а це 21 команда) з усієї Львівської області. Організатори Спартакіади – Львівська обласна асоціація ВО СОІУ та Комунальний заклад Львівської обласної Ради Львівський регіональний центр з фізичної культури і спорту людей з інвалідністю “Інваспорт”.

Участь у офіційному відкритті змагань взяла директор департаменту соціального захисту населення Львівської обласної державної адміністрації Наталія Кузяк.З вітальним словом виступили голова Львівської обласної асоціації ВО СОІУ Оксана Кіяновська, голова Сокальської РДА Роман Токай та інші. Команду із Сокальщини привітала начальник відділу молоді та спорту Сокальської РДА Мар»яна Копейка. Транспорт для нашої команди був благодійно наданий керівником КУ Сокальської районної ради «Центр з обслуговування закладів освіти Сокальського району» Миколою Мисаком, за що ми йому вдячні.

 

Змагання відбулися із легкої атлетики, бігу 60 м, стрибків з місця, перегонів на візках, шахів, шашок, більярду, настільного тенісу та дартсу. Команда Сокальської районної асоціації людей з інвалідністю вибороли 4 призових місця: 1 золоту, 2 срібних та 1 бронзову медаль. Але саме основне наше досягнення – це наша дружба і команда, яку ми дуже цінуємо.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

У Великих Мостах провели змагання для школярів “Веселі старти”

29.11.2018р. КУ “Спорт для всіх” Великомостівської ...