Home / Інші види спорту / На Сокальщині відбувся міжнародний турнір пам’яті засновника відбиванки

На Сокальщині відбувся міжнародний турнір пам’яті засновника відбиванки

З 13 по 15 травня у ДЮСШ "Соколяни" проходив міжнародний турнір пам`яті засновника відбиванки на Сокальщині, доктора теології, філософії та права Петра Саноцького. У ньому взяли участь чоловічі команди з міст Бродів, Львова, Ліди (Білорусь) та Сокаля.

Організаторами змагань виступили Сокальський міський центр фізичного здоров`я "Спорт для всіх" (Ярослав Тарасюк ), відділ освіти Сокальської РДА (Роман Монастирський) та ДЮСШ "Соколяни" (старший тренер ВК "Сокіл" Роман Новацький). У відкритті турніру та нагородженні взяли також участь заступник Сокальського міського голови Сергій Марчук, голова РДА Олег

Пелих та голова районної ради Микола Пасько. Переможцем турніру стали львів'яни, друге місце у волейболістів з Бродів, третє  Сокаля, четверте  білоруських спортсменів.

Окрім цього, вручено медалі призерам чемпіонату Львівської області з волейболу сезону 2015-2016 років. Сокальський "Сокіл" завоював третє місце, а бродівчани  друге. Нагороди вручив президент Львівської обласної федерації волейболу Володимир Левків.

Юлія СОРОЧУК.

На Сокальщині відбувся міжнародний турнір пам’яті засновника відбиванки

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Працівники фіскальної служби області взяли участь у турнірі з футболу «Кубок осені – 2018»

Профспілковим комітетом Головного управління ДФС у ...