Home / Інші види спорту / Осінні легкоатлетичні старти

Осінні легкоатлетичні старти

 В Новояворівську відбулись обласні змагання з легкоатлетичного кроку серед учнів ДЮСШ. В них взяли участь 13 спортивних шкіл Львівщини. Досить успішно виступили легкоатлети "Соколян": в командному заліку вони вибороли третє місце і були нагороджені кубком та грамотою.

 
 В особистому заліку успішно виступили і стали призерами на дистанції 500 м серед дівчаток: Олеся Семенюк – друге місце, Марта Арехта – п’яте; на дистанції 1000 м – Христина Мигасюк та Соломія Рудик – другі місця; 2000 метрів – Олена Пікунова – третє місце. Серед хлопчиків непогані результати мають: Назар Матвіїв, Ігор Кінчар (500 м), Максим Хробак, Володимир Симак, Любомир Джусь, Захар Марфюк, Ярослав Когут (1000 м), а також Дмитро Матвійко (2000 м). Вітаємо з успішним осіннім стартом наших легкоатлетів та їх тренерів.
 
 22 вересня у Львові пройшов чемпіонат області з легкої атлетики серед учнів ДЮСШ 1995-1996 та 1997-1998 р. н. Від нашої школи виступала команда в складі 12 легкоатлетів.
 
В особистому заліку у фіналі на 100 м Василина Махно зайняла третє місце, у стрибках у довжину Дмитро Матвійко – друге і в потрійному стрибку – перше місце; Любомир Джусь (100 м) – 4 місце, Христина Мигасюк (600 м) – перше, Соломія Рудик (300 м) – четверте, Захар Марфюк (300 м) – п’яте; Андрій Пронченко в штовханні кулі – друге. А в комбінованій естафеті серед учнів 1998-1999 р. н. – наші легкоатлети були другими.
 
Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Червоноградські веслувальники візьмуть участь у Кубку України із спортивного водного туризму

Кубок України із спортивного водного туризму ...