Home / Інші види спорту / ШАХОВИЙ ТУРНІР

ШАХОВИЙ ТУРНІР

Нещодавно в приміщенні ДЮСШ "Соколяни" відбувся шаховий турнір, присвячений пам’яті відомого в минулому на Сокальщині шахіста Бориса Балашова, котрий у вісімдесяті роки зробив багато для розвитку шахів в районі. Він неодноразово був чемпіоном району з шахів, призером обласних змагань в командному заліку. Його учні Андрій Салига, Павло Марінковський, Богдан Керницький і багато інших і досі досягають високих результатів в шахових баталіях. Саме вони стали ініціаторами проведення такого турніру.

Борис Балашов був порядною людиною, добрим сім’янином, виховав трьох синів: Юрія, Геннадія і В’ячеслава. Вони пишаються своїм батьком і не забувають щорічно вшановувати його ім’я, організовуючи в пам’ять про нього шахові турніри.

Цьогорічні змагання організував Геннадій Балашов, котрий теж закоханий у цей вид спорту, як і його батько.

У турнірі взяли участь дванадцять шахістів району, переважно ті, хто знав Бориса Балашова. Ігри проходили за круговою системою з контролем часу 10 хв. на партію кожному учаснику.

Після гострих поєдинків третє місце посів Богдан Тракало. А ось за перше  боролись Петро Варениця та Андрій Салига. І очки, і всі додаткові показники в обох шахістів були однакові. Згідно з положенням змагань, їм були призначені дві п’ятихвилинки, які закінчились також внічию 1:1. І лише з третьої спроби переміг Петро Варениця, залишивши Андрія Салигу на другій сходинці турнірної таблиці.

Від відділу у справах молоді і спорту Сокальської РДА переможці отримали грамоти, пам’ятні медалі і сувеніри від Геннадія Балашова. А потім була ще й світлина на згадку.

Ярослав ТИМОШЕНКО,
секретар шахової федерації.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

В Сокалі відбудуться змагання з міні-футболу серед жіночих команд

12-13 травня з метою подальшого розвитку ...