Home / Інші види спорту / Сокальчанки сильніші за львів’янок на спортивних iграх Львівщини з баскетболу

Сокальчанки сильніші за львів’янок на спортивних iграх Львівщини з баскетболу

У спортивному залі ДЮСШ «Соколяни» проходили ХХ спортивні ігри Львівщини з баскетболу серед дівчат. У них взяли участь команди з Пустомитівського, Мостиського, Перемишлянського, Сокальського районів і м. Червонограда. Впевнену перемогу здобули баскетболістки з Сокальського району, на другому місці м. Червоноград, на третьому – Пустомитівський район.

16-18 березня у цьому ж залі проходив чемпіонат області з баскетболу серед дівчат 1996-1997 р. н. У змаганнях взяли участь команди зі Львова, Самбора, Ходорова, Червонограда і Сокаля. Виборовши перше місце у підгрупі, сокальчанки у фіналі зустрічались з дівчатами зі Львова і впевнено перемогли з рахунком 24:13. У боротьбі за третє місце команда з Ходорова в напруженій боротьбі перемогла самбірчан 15:14.

Команду ДЮСШ «Соколяни» у складі Олени Шарової, Ірини Михайлової, Мар’яни Салиги, Антоніни Ферко, Галини Благовіщенської, Тетяни Леснікової, Любові Єременко, Тетяни Харук, Марії Матолінець, Іванни Гейко підготували тренери Ірина Лучкова та Ігор Петришак.

Богдан ВАСЬКІВ, тренер відділення баскетболу ДЮСШ «Соколяни».

На фото: переможці ХХ спортивних ігор Львівщини.

Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

У Великих Мостах на вихідні пройшли змагання з футзалу серед ветеранів

Великомостівський центр «Спорт для всіх» цими ...