Home / Інші види спорту / Сокальчанки сильніші за львів’янок на спортивних iграх Львівщини з баскетболу

Сокальчанки сильніші за львів’янок на спортивних iграх Львівщини з баскетболу

У спортивному залі ДЮСШ «Соколяни» проходили ХХ спортивні ігри Львівщини з баскетболу серед дівчат. У них взяли участь команди з Пустомитівського, Мостиського, Перемишлянського, Сокальського районів і м. Червонограда. Впевнену перемогу здобули баскетболістки з Сокальського району, на другому місці м. Червоноград, на третьому – Пустомитівський район.

16-18 березня у цьому ж залі проходив чемпіонат області з баскетболу серед дівчат 1996-1997 р. н. У змаганнях взяли участь команди зі Львова, Самбора, Ходорова, Червонограда і Сокаля. Виборовши перше місце у підгрупі, сокальчанки у фіналі зустрічались з дівчатами зі Львова і впевнено перемогли з рахунком 24:13. У боротьбі за третє місце команда з Ходорова в напруженій боротьбі перемогла самбірчан 15:14.

Команду ДЮСШ «Соколяни» у складі Олени Шарової, Ірини Михайлової, Мар’яни Салиги, Антоніни Ферко, Галини Благовіщенської, Тетяни Леснікової, Любові Єременко, Тетяни Харук, Марії Матолінець, Іванни Гейко підготували тренери Ірина Лучкова та Ігор Петришак.

Богдан ВАСЬКІВ, тренер відділення баскетболу ДЮСШ «Соколяни».

На фото: переможці ХХ спортивних ігор Львівщини.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

На Сокальщині відбулася обласна спартакіада для людей з інвалідністю

12-13 вересня на базі оздоровчо-лікувального комплексу ...