Home / Інші види спорту / Сокальські легкоатлети здобувають призові місця на всеукраїнських та міжнародних змаганнях

Сокальські легкоатлети здобувають призові місця на всеукраїнських та міжнародних змаганнях

Спортивне життя Сокальщини примножили вихованці відділення легкої атлетики ДЮСШ «Соколяни», які гідно виступають на міжнародних та всеукраїнських змаганнях. 7-9 червня відбувся міжнародний фестиваль у місті Замость (Польща). Наш край представляла Христина Мигасюк. Вона на дистанції 600 метрів, серед легкоатлетів семи держав, які брали участь у змаганнях, виборола друге місце з результатом 1.40.12 с.

17-18 червня у Харкові відбувся молодіжний чемпіонат України. Відтак Богдан Микелита, в бігу 400 метрів з бар’єрами, став срібним призером змагань з високим результатом 53.56 с. А Юрій Трохімчук, на дистанції 400 метрів, у запеклій боротьбі посів четверте місце (49.08 с.). У складі збірної Львівської області ці спортсмени, в естафеті 4х100 м, стали переможцями чемпіонату України.

23-24 червня в м. Харків також відбувся чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 1996 р. н. і молодших. Проводився завершальний етап відбору кращих спортсменів України на Юнацький чемпіонат світу, який проходитиме в Донецьку. У ньому взяли участь Артур Назарук та Христина Мигасюк. На дистанції 400 метрів з бар’єрами А. Назарук з результатом 56.3 с посів четверте місце, а наймолодша наша учасниця Х. Мигасюк – п’ятнадцяте (1.00.90 с.). Наступного дня у шведській естафеті львівська команда, до складу якої увійшла і Христина, показала високий результат – у підсумку п’ята сходинка пошани серед лідерів України.

Вітаємо юних чемпіонів та їхніх тренерів – Олену Кретів та Марію Пікунову – з перемогою.
 
Олена ПІКУНОВА, вихованка ДЮСШ «Соколяни».

 

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

На Сокальщині відбулася обласна спартакіада для людей з інвалідністю

12-13 вересня на базі оздоровчо-лікувального комплексу ...