Home / Інші види спорту / Відбулись районні змагання «Мама, тато, я – спортивна сім’я»

Відбулись районні змагання «Мама, тато, я – спортивна сім’я»

Відбулись районні змагання «Мама, тато, я – спортивна сім’я» серед сімей з дітьми 2002-2004 років народження. В програму входило вісім естафет, з них п’ять на землі («Мисливство», «Смуга перешкод», «Слалом», «Хокей», «Єралаш») та три – на воді («Торнадо», «Баскетбол», «Золотий ключик»). Переможці визначались окремо серед сімей, які виконували всі комплексні естафети, включаючи естафети на воді та окремо серед сімей, які виконували естафети лише на землі.

Естафети на землі проводились на базі Сокальського НВК «ЗШ ІІІІ ст. №4 – ліцей». Помірятися силами зійшлися шість сімей нашого району. В цікавій, веселій, але напруженій боротьбі перше місце виборола сім’я Владислава Чабана, набравши 168 очок, на другому – сім’я Вікторії Замойської (159), і на третьому – сім’я Данила Зятика (154).

У плавальному басейні ДЮСШ «Соколяни» проходили естафети на воді, в яких впевнену перемогу здобула сім’я Станіслава Арехти, набравши 102 очка, на другому – сім’я Каміли Блистів (101), на третьому місці сім’я Каріни Гоби – 97 очок.

В загальному підсумку сім’ї Блистів та Гоби набрали рівну кількість очок – 265 і поділили між собою друге та третє місця. А найбільшу кількість очок – 273 – набрала сім’я Станіслава Арехти, яка і стала переможцем цих змагань.

24-25 березня в м. Сокалі відбудуться обласні змагання спортивних сімей «Мама, тато, я – спортивна сім’я» за програмою ХХІ спортивних ігор Львівщини, присвячених Року спорту та здорового способу життя.

Мар’яна КОПЕЙКА, інструктор ФСК «Сокаль».

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Відбулася обласна спартакіада серед депутатів місцевих органів самоврядування

Днями у чотирьох містах Львівщини відбулися ...